Колекційна модель Metal Time Polar Steel MT052ST

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Потяг чекає на вас. "Polar Steel" їде на Північний полюс. Сідайте в поїзд і мчимо на північ через гори та бореальні ліси, де мешкають лісові вовки та кролики, але цей потяг ніколи не збавляє швидкості.
Збери потяг "Polar Steel" своїми руками!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Пізньої передріздвяної ночі, коли навіть найнеслухняніші діти засинають, а за вікном чути лише свист хуртовини, яскравий промінь прожектора несподівано прорізає снігову імлу і з'являється він у хмарах диму та пари. Намагайтеся не заснути, і ви обов'язково потрапите в його вагон. Цей потяг відвезе вас на Північний полюс, де сам Санта Клаус збирає подарунки. Ні високі гори, ні безкраї засніжені поля, ні непрохідний ліс не зупинять поїзд, і він обов'язково прибуде вчасно.

Metal Time Polar Steel MT052ST прототип

Так, це ж Полярний експрес з мультфільму Роберта Земекіса - вигукне уважний глядач. І це дійсно так. Саме цим культовим фільмом надихалися дизайнери Metal Time, створюючи модель "Polar Steel".

Залізниця — це величезний захоплюючий світ для романтиків, які мріють про подорожі, шанувальників історії розвитку техніки та любителів конструювання, адже кожен крок у розвитку залізниць пов'язаний з мільйонами оригінальних технічних рішень. Тому модель залізниці є одвічною мрією переважної кількості дітей та підлітків.

 Metal Time Polar Steel MT052ST параметри

Інтерес викликає кожен аспект залізничної техніки: колії, вагони, локомотиви та будівлі. Комусь подобаються електровози, а хтось досі захоплюється паровою технікою. І дійсно, паровози з вогнедишних драконів дитинства тих, кому за 50, перетворилися на реліктові зразки, яких в реальному світі залишилося дуже мало.

Тому втілення паровозів у вигляді самохідних моделей — вдалий спосіб завоювати серця колекціонерів.

Metal Time Polar Steel MT052ST фото на коліях

Інженери, конструктори та дизайнери "Metal Time" постаралися і створили новий конструктор для самостійного складання під назвою "Polar Steel".

Це модель десятивісного паровоза із закритим тендером. Завдяки використанню кольорової нержавіючої сталі модель набула унікальних кольорових акцентів.

Тендер, кабіна. Цистерни та поверхні коліс отримали матовий синій колір. Обшивка казана стала тьмяного темно-сірого кольору. Труби та арматура, кришка котла, а також деталі ліхтаря виділені матовим жовтим кольором. В результаті естетика паровоза повністю змінилася, і він більше не асоціюється з кам'яним вугіллям, мазутом і димом - це справжній казковий експрес.

Metal Time Polar Steel MT052ST фото близько\

Відчуття дива створюють також звукові та світлові ефекти. Так, модель "Polar Steel" оснащена не тільки світлодіодним ліхтарем, а й звуковим чіпом, здатним видавати звуки, характерні для рухомого паровоза і його гудка.

Додайте до цього рейки та колеса, що вільно обертаються, і ви отримаєте ще один локомотив для залізничного хабу Metal Time. Ідеальний подарунок для будь-якого любителя техніки!

Metal Time Polar Steel MT052ST деталі

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Як і всі збірні конструктори Metal Time, модель "Polar Steel" виготовлена з екологічно чистої нержавіючої сталі, що використовується в харчовій промисловості та дозволена для виробництва товарів народного споживання та іграшок.

Metal Time Polar Steel MT052ST 2 потяги

Впоратися зі складанням "Polar Steel" непросто. Це складна модель з 239 деталей, кожна з яких повинна бути правильно розміщена в унікальному місці, щоб зібрана модель функціонувала належним чином. Цей конструктор обіцяє кілька днів, проведених у компанії однодумців або всією родиною за створенням різдвяного дива.

Але коли всі труднощі будуть позаду, ваша колекція поповниться чудовим експонатом зі світу залізничної техніки. Він прикрасить будь-який інтер'єр, навіть якщо просто стоятиме на столі або полиці.

Metal Time Polar Steel MT052ST комплектація

Тип:

Коллекционная модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT052ST

Количество деталей:

239 шт

Уровень сложности, от 1 до 8:

7

Время на сборку (в среднем):

12 часов

Размер модели (см):

36.5 x 6.2 x 5.1

Размер модели, дюймы:

14.37 x 2.44 x 1.9

Комплектация:

Стальные пластины 9 шт

Батарейки

Выключатель питания

Шестерни

Электрический двигатель

Звуковой чип

Светодиодная лампа

Плоскогубцы

Напильник

Перчатки для сборки

Полировальная ткань

Значок коллекционера

Клубные наклейки

Завантаження…