Колекційна модель Metal Time Pz.Kpfw. II Ausf. G MT061 (World of Tanks)

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

18 червня 1938 року MAN і Daimler-Benz отримали замовлення на початкову партію з 75 танків Pz II Ausf. G. Прототип було виготовлено в 1939 році. Машину випускали з квітня 1941 року до лютого 1942 року, загалом було побудовано 12 танків.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Друга світова війна вивела бронетехніку на передній план, зробивши її головною ударною силою. Але почалося все не з важких, нестримних, потужних машин з облоговими знаряддями, а з невеликих маневрених танків. Одним із чудових прикладів інженерної творчості 1940-х років є німецький "Panzer II Ausf G". Ланцюг модифікацій базової моделі, яка до 1942 року була одним із найчисельніших танків, призвів до його появи.

Metal Time Pz.Kpfw. II Ausf. G MT061 прототип

"Panzer II Ausf G" значно додав у швидкості. На відміну від свого досить повільного попередника, на шосе він міг розвивати швидкість до 50 км/год, що підвищило його мобільність. Завдяки хорошій маневровості цей легкий танк міг ще краще виконувати завдання з супроводу і вогневого прикриття піхоти.

Metal Time Pz.Kpfw. II Ausf. G MT061 фото зверху

Його броні було достатньо для захисту від стрілецької зброї та мін, але артилерійські удари стали фатальними для Panzer II. Основною зброєю "Panzer II Ausf G" залишалися 20-мм автоматична гармата і 7,92-мм кулемет MG-34. Основним захистом була конструкція башти з кутами рикошету, які дозволяли пом'якшувати або відхиляти влучення ворожих снарядів.

Екіпаж "Panzer II Ausf G" складався з трьох осіб. На відміну від попередньої моделі, водій і радист отримали оглядові вікна в передній і бічних частинах корпусу, що поліпшило маневровість бойової машини.

Metal Time Pz.Kpfw. II Ausf. G MT061 модель

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Під час Другої світової війни "Panzer II Ausf G" випускали в невеликих кількостях, і він цікавий скоріше своїми технологічними інноваціями, ніж перемогами на полі бою. Однак ця модель зацікавила творців гри "World of Tanks", компанію "Wargaming", і вони зробили її частиною великого парку бойових машин. "Panzer II Ausf G" має рівень III, можливості модернізації та добре проявляє себе в локальних боях у міських районах.

Набір для самостійного складання моделі "Panzer II Ausf G" є результатом співпраці компаній "Wargaming" і "Metal Time Workshop". Логотип "WoT" розташований на основі моделі, а кожен набір поставляється з бонусним пакетом від "Wargaming". У ньому міститься код активації для гри, який дає змогу почати грати в найпопулярнішу танкову онлайн- RTS-гру, а також легкий танк T2 + слот + 7 днів преміум-акаунта WoT + 500 золота. Чудовий старт для початківця онлайн-танкіста!

Metal Time Pz.Kpfw. II Ausf. G MT061 фото моделі

Модель "Panzer II Ausf G" має впізнаваний дизайн танка, включно з геометрією обертової вежі, шасі з п'ятьма котками, розташованими в шаховому порядку, люками, озброєнням і радіаторами моторного відсіку. Текстури і зображення були нанесені на поверхні методом електрохімічного травлення, щоб надати моделі схожість з оригінальною бойовою машиною. Всі деталі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, яка широко використовується в харчовій промисловості, виробництві товарів народного споживання та іграшок. Складання моделі "Panzer II Ausf G" не завдає жодної шкоди для власника. Точний крій дає змогу легко зібрати модель без використання додаткових інструментів, пайки або склеювання.

Metal Time Pz.Kpfw. II Ausf. G MT061 вигляд моделі

Масштабну модель легкого танка "Panzer II Ausf G" можна використовувати як сувенір, прикрасу інтер'єру та цінний приз для шанувальників "WoT". Її також можна використовувати для створення інсталяцій, макетів або реконструкцій танкових битв часів Другої світової війни. Вона посяде гідне місце в колекції масштабних моделей "Metal Time" та гри "World of Tanks". Але головне його призначення - це технічна творчість, спільне моделювання та розвиток ручних навичок.

Metal Time Pz.Kpfw. II Ausf. G MT061 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT061

Кількість деталей:

63 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

6.2×3.7×3.2

Розмір моделі, дюйми:

2.44×1.46×1.26

Масштаб:

1:72

Комплектація:

Стальні пластини 2 шт

Полірувальна тканина

Унікальний ігровий код

Завантаження…