Колекційна модель Metal Time Pz.Kpfw. II MT060

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Остання модифікація легкого танка Pz. II. Машина відрізнялася посиленим бронюванням, 2-см гарматою KwK 38 і поліпшеними приладами спостереження. Загалом з березня 1941 по грудень 1942 року було побудовано 524 машини.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Це може здатися дивним, але залізна механічна міць вермахту в Другій світовій війні почалася з... трактора. Саме під назвою "сільськогосподарський трактор LaS 100" Німеччина випустила перші бойові танки наймасштабнішої війни 20 століття.

Metal Time Pz.Kpfw. II MT060 прототип

Модифікацією базової моделі Panzer I став легкий танк "Panzerkampfwagen II" або "Pz.Kpfw. II". Це була одна з наймасовіших бойових машин Другої світової війни. До 1942 року, коли вони поступилися місцем важким машинам, їх було вироблено понад 3500 штук.

Metal Time Pz.Kpfw. II MT060 вигляд зверху

Цей нешвидкий танк вагою близько 8 тонн міг розвивати швидкість 40 км/год на шосе і був призначений для прикриття атак піхоти. Його броня була достатньою для захисту від стрілецької зброї та мін, але артилерійські удари були для Panzer II фатальними. Крім того, його вогнева міць не вражала. Основною зброєю танка була 20-мм автоматична гармата. Існувало кілька варіантів озброєння - модифікації танка з вогнеметними системами і важкими кулеметами в якості основної зброї. Основним захистом була конструкція вежі з кутами рикошету, що давало змогу пом'якшувати або відбивати влучання ворожої зброї.

Metal Time Pz.Kpfw. II MT060 колекційна модель танку

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Екіпаж "Pz.Kpfw. II" складався з трьох осіб. У розпорядженні заряджаючого і командира був 7,92-мм кулемет MG-34, розташований на одній передній панелі з основною зброєю. Невеликі розміри і хороша маневреність допомагали "Pz.Kpfw. II" успішно виконувати бойові завдання і забезпечувати німецькій армії перемоги в перші роки війни.

Збірна модель "Pz.Kpfw. II" - чудовий подарунок для любителів історії військової техніки, реконструкторів боїв Другої світової війни та всіх шанувальників технічної творчості.

Metal Time Pz.Kpfw. II MT060 фото моделі

Модель вирізняється впізнаваним дизайном танка "Pz.Kpfw. II": геометрія башти, що обертається, шасі на шести катках зі спеціальною підвіскою, люки, озброєння, радіатори двигуна. Текстури і зображення нанесені на поверхні методом електрохімічного травлення, що надає моделі схожість з оригінальною бойовою машиною. Всі деталі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, що використовується в харчовій промисловості, виробництві товарів народного споживання та іграшок. Складання моделі "Pz.Kpfw. II" виключає будь-яку шкоду для власника. Точне різання дає змогу збирати моделі без використання додаткових інструментів, пайки або склеювання.

Metal Time Pz.Kpfw. II MT060 вигляд

Зібрану масштабну модель легкого танка "Panzer II" можна використовувати як сувенір, прикрасу інтер'єру або прес-пап'є. Її також можна використовувати для створення інсталяцій, макетів або реконструкцій танкових битв Другої світової війни. Вона займе гідне місце на стенді колекціонера військової техніки.

Набори моделей "Metal Time" спонукають власників вивчати історію техніки та розвивати навички конструювання. Кожній моделі присвоюється унікальний серійний номер, що перетворює їх на колекційні предмети для торгівлі. Клуб колекціонерів "Metal Time" - це зростаюча спільнота людей, захоплених моделізмом. Програма лояльності "Metal Time" регулярно підносить приємні сюрпризи власникам наших модельних наборів.

Metal Time Pz.Kpfw. II MT060 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT060

Кількість деталей:

42 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

11.6×4.4×3.5

Розмір моделі, дюйми:

28.7×4.1×3.4

Масштаб:

1:72

Комплектація:

Стальні пластини 2 шт

Полірувальна тканина

Завантаження…