Колекційна модель Metal Time Remarkable Douglas MT057

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Можливо, унікальний серед довоєнних літаків, DC-3 продовжує активно експлуатуватися в комерційних і військових цілях станом на 2022 рік, через вісімдесят сім років після першого польоту в 1935 році. Досі існують невеликі оператори, які використовують DC-3 для комерційних перевезень і як вантажні літаки. Сьогодні DC-3 використовується для пасажирських перевезень, авіаційного обприскування, вантажних перевезень, військових перевезень, місіонерських польотів, перевезення парашутистів та екскурсійних турів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Дуглас "Дакота" DC-3 - найважливіший комерційний літак в історії людства. З кінця 30-х років XX століття він продовжує літати і 80 років потому. Цей літак — результат геніальної інженерної ідеї, втіленої талановитими конструкторами.

Metal Time Remarkable Douglas MT057 ескіз

Де тільки не з'являвся цей металевий крилатий "дельфін": і в тропічних лісах Амазонії, і в снігах Антарктиди, і в горах Гімалаїв. І всюди звук його двигунів ніс надію, що вантаж буде доставлений, люди врятовані, загублені знайдені.

DC-3 має багато переваг. Це конструкція шасі з обертовим колесом у хвостовій частині, що дозволяло літаку розвертатися навколо своєї осі на невеликій площі. Крім того, фюзеляж розташовувався "носом догори", що створювало враження, ніби "Дакота" злітає, навіть просто стоячи на землі. Це забезпечувало короткий злітний розбіг. Потужні стійки і колеса переднього шасі витримували посадку на будь-яку більш-менш рівну поверхню. Це дозволяло використовувати DC-3 на коротких ґрунтових злітно-посадкових смугах, що робило його універсальним літаком з широким спектром застосування - від обробки сільськогосподарських угідь до контрабандних перевезень в південноамериканських джунглях. Модифікації Dakota також проявили себе під час військових конфліктів, де вони виконували роль санітарних, десантних і вантажних літаків, і навіть бомбардувальників.

Metal Time Remarkable Douglas MT057 параметри

Dakota DC-3 не тільки надихав пілотів та інженерів, які будували нові літаки за образом і подобою однієї з найнадійніших конструкцій. Він став героєм багатьох книг і пригодницьких фільмів. Багато модифікацій легендарного моноплана продовжують свою роботу, перевозячи вантажі та людей.

Простота, надійність і легендарний образ цього літака надихнули дизайнерів Metal Time на створення збірної моделі "REMARKABLE DOUGLAS".

"REMARKABLE DOUGLAS" - двомоторний моноплан з сигароподібним фюзеляжем, класичним хвостовим оперенням і заднім кермом шасі.

У збірній моделі збережені всі зовнішні деталі, що нагадують легендарний літак Douglas "Dakota" DC-3. Це, в першу чергу, характерна форма кабіни пілотів, яка надає літаку знаменитий "дельфінячий профіль". Також збережена квадратна форма ілюмінаторів, яка зберігалася у всіх модифікаціях цього літака.

Для модульної моделі "REMARKABLE DOUGLAS" була обрана пасажирська конфігурація, з ілюмінаторами і дверима. Варто зазначити, що прототип моделі, Dakota DC-3, часто використовувався як пасажирський літак. Існували навіть варіації класу "люкс", в яких було лише 10 сидінь і спальний відсік. Стандартна модифікація вміщувала в середньому 30 пасажирів.

"Дакота" мала два поршневі двигуни з характерною формою лопатей. Ця особливість збереглася і в збірній моделі. За допомогою зубчастої системи обертання заводного механізму передається на двигуни і це забезпечує обертання пропелерів протягом близько 30 секунд. Модель "REMARKABLE DOUGLAS" розміщена на стійкій виставковій платформі. Вона містить заводний механізм, що приводиться в дію пружиною.

Модель можна відокремити від платформи і поставити на шасі. Також можна імітувати "політ" моделі, підвісивши її на волосіні або полімерній нитці (не входить до комплекту). У від'єднаному від центрального механізму стані гвинти можуть рухатися лише за рахунок обертання їх вручну.

Крила "REMARKABLE DOUGLAS" мають отвори, які роблять модель легшою і забезпечують огляд внутрішньої будови та рухомих механізмів.

Metal Time Remarkable Douglas MT057 вигляд зверху

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Як і всі збірні конструктори Metal Time, модель "REMARKABLE DOUGLAS" виготовлена з екологічно чистої нержавіючої сталі, що використовується в харчовій промисловості та дозволена для виробництва споживчих товарів та іграшок.

Складання "REMARKABLE DOUGLAS" - це заняття для людей, які захоплюються конструюванням. Модель складається з півтори сотні деталей і відноситься до конструкторів середньої складності. Процес складання може стати чудовим заняттям для сімейного дозвілля або дружнім флешмобом.

Metal Time Remarkable Douglas MT057 модель на підставці

Результатом цього стане ще одна деталь у вашій колекції моделей "Metal Time". Для "Metal Time" модель "REMARKABLE DOUGLAS" є продовженням і розвитком "авіаційного" напрямку, в якому вже було зроблено кілька видатних наборів для самостійного складання. Точна порізка набору виключає можливість порізів в процесі складання.

Приємні тактильні відчуття вигідно відрізняють сталеві деталі від дерев'яних або пластикових, що використовуються в інших конструкторах. Зручна плоска упаковка з екологічного картону, що підлягає вторинній переробці, поєднує в собі компактність і естетику статусного подарунка.

Конструктор "REMARKABLE DOUGLAS" призначений для широкого кола користувачів віком від 14 років.

Шанувальникам авіаційної техніки та історій про далекі подорожі неодмінно сподобається "REMARKABLE DOUGLAS".

Metal Time Remarkable Douglas MT057 фото моделі

Його впізнавані обриси одразу викликають у пам'яті безліч історій, почутих або побачених у фільмах чи телевізійних шоу.

Але крім романтичних і пригодницьких історій, з відтінком військового героїзму і криміналу, "REMARKABLE DOUGLAS" несе в своєму дизайні майже столітню історію авіації і розвитку інженерії в одній з найскладніших галузей промисловості.

Тому наявність такої моделі в інтер'єрі багато що скаже про власника. Наприклад, про його добрий смак, любов до цікавих героїчних історій і надійної та красивої техніки. А ще про те, що він вміє успішно працювати руками.

Metal Time Remarkable Douglas MT057 вигляд моделі

Зібрана модель може слугувати прикрасою інтер'єру, частиною колекції у вітрині, ключовим персонажем інсталяції на авіаційну тематику або макетом аеродрому. Ви також можете використовувати "REMARKABLE DOUGLAS" як декорацію для постановочних фотографій на теми подорожей, географічних відкриттів, пригодницьких історій.

Вивчення та складання моделі розвивають навички технічної творчості, спонукають до вивчення історії науки, техніки та світової культури.

Кожній нашій моделі присвоюється унікальний серійний номер, що робить їх колекційними та обмінюваними. Клуб власників конструкторів "Metal time" - це зростаюча спільнота людей, захоплених конструюванням.

Metal Time Remarkable Douglas MT057 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT057

Кількість деталей:

146 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

5

Час на складання (у середньому):

8 годин

Розмір моделі (см):

31,1 x 21,2 x 12,8

Розмір моделі, дюйми:

12,2 x 8.4 x 5

Комплектація:

Стальні пластини 4 шт

Шестерні

Силова пружина

Плоскогубці

Напильник

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки

Завантаження…