Колекційна модель Metal Time Riding the Best MT042

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Сучасна карусель виникла з ранніх лицарських традицій в Європі та на Близькому Сході. Лицарі скакали по колу, перекидаючи м'ячі один одному, що вимагало неабиякої вправності та майстерності вершників. Ця гра була запозичена в Європу під час хрестових походів з більш ранніх візантійських та арабських традицій.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

За часів війн великої античної імперії перські вершники відпрацьовували свою майстерність у кільцевих перегонах. Завдання полягало в тому, щоб зберегти швидкість і дистанцію між вершниками. Іноді завдання ускладнювали: створювали кілька кіл і вершники по черзі стріляли з луків у центр, де знаходилися мішені.

Metal Time Riding the Best MT042 ескіз

Цю вправу століттями використовували для навчання верховій їзді. В Європі вона набула ритуального значення і використовувалася як лицарський турнір. А потім стала популярною розвагою. У такому вигляді вона отримала назву "карусель". Так з військових таборів карусель перемістилася на центральні площі середньовічних міст. Коні, що бігали по колу, залишилися, але тепер на них сиділи радісні діти. Карусель пережила багато втілень у різних варіантах механізмів та архітектури. І поки що це технічне рішення якнайкраще підходить для моделювання.

Metal Time Riding the Best MT042 прототип

Дизайнери "Metal Time" творчо підійшли до історичного образу і зберегли його основну архітектуру: обриси похідного намету, диск, що обертається, і фігури, розташовані по колу. У версії "Riding the Best" моделі "Metal Time" з'являються на каруселі. Таким чином, окрім годин технічної творчості та декорування інтер'єру, власники моделей отримують можливість вивчити та показати іншим наш модельний ряд.

Metal Time Riding the Best MT042 параметри

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Модель для самостійного складання "Riding the Best" складається з платформи, всередині якої знаходиться диск, що обертається за допомогою електродвигуна. На диску містяться схематичні зображення найпопулярніших моделей "Metal Time". Серед них можна впізнати “Elusive Nautilus”, “Ukrainian Dream”, “Lifting Spirit”, “Roadway fantasy” та інші.

Класичний навіс каруселі виконаний у вигляді орнаменту із зубчастих коліс. Вінчає його логотип "Metal Time".

Metal Time Riding the Best MT042 надпис на корпусі

Поручні каруселі також прикрашені орнаментом і стилізованим слоганом компанії: "Збирай найкраще!".

Модель "Riding the Best" виготовлена з використанням кольорової нержавіючої сталі, що надає їй оригінального вигляду як яскравій частині модельного ряду. Це перетворює її на яскраву іграшку, частину інсталяції та елемент декору приміщення.

Карусель рухається завдяки електродвигуну. Акумуляторний блок розташований в основі моделі. Всі контакти та провідники надійно ізольовані і не становлять загрози контакту зі шкірою користувача.

Як і всі конструктори "Metal Time", модель "Riding the Best" виготовлена з екологічно чистої нержавіючої сталі, що використовується в харчовій промисловості та дозволена для виробництва товарів народного споживання та іграшок.

Metal Time Riding the Best MT042 вид зверху

Точний розкрій набору виключає можливість порізів під час складання. Деталі точно підігнані одна до одної і не створюватимуть проблем при з'єднаанні.

Приємні тактильні відчуття, міцність та естетичність шліфованого металу вигідно відрізняють сталеві деталі від дерев'яних або пластикових, що використовуються в інших наборах конструкторів. Зручне плоске пакування з екологічного картону, що підлягає вторинній переробці, поєднує в собі компактність і естетику статусного подарунка.

З кожною покупкою моделі "Metal Time" ви отримуєте клубний значок, листівку з подякою та унікальний номер, який присвоюється кожній моделі. Приєднання до клубу "Metal Time" відкриває додаткові можливості для кожного покупця.

Metal Time Riding the Best MT042 вид близько

Модель "Riding the Best" - чудовий подарунок для любителів технічної творчості, а також естетики складних металевих конструкцій. Кольорові деталі також перетворюють модель на чудову іграшку. Ця модель привнесе у ваш інтер'єр атмосферу свята в технічному стилі. Це може бути чудовим подарунком для юних дизайнерів та майбутніх інженерів.

"Riding the Best" може стати прикрасою дитячої кімнати. А наявність моделі в діловому інтер'єрі підкреслить неординарність характеру власника і його готовність до несподіваних веселих вчинків.

Збірна модель "Riding the Best" призначена для широкого кола користувачів віком від 14 років.

Вивчення та складання моделі розвиває навички технічної творчості та спонукає до вивчення історії науки і техніки. Це також чудове сімейне дозвілля. Збірка моделі "Riding the Best" принесе вам багато веселих хвилин, але також змусить добре попрацювати руками. Адже вона складається з багатьох деталей, і зібрати її - гідне завдання для вас. Зате потім вся родина зможе пишатися спільним досягненням. Для клубів за інтересами та дружніх компаній це також захоплююче і мотивуюче заняття.

Metal Time Riding the Best MT042 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT042

Кількість деталей:

42 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

3

Час на складання (у середньому):

3 години

Розмір моделі (см):

12×11×11

Розмір моделі, дюйми:

4,72×4,33×4,33

Комплектація:

Стальні пластини 3 шт

Плоскогубці

Напильник

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки