Колекційна модель Metal Time T-34/85 MT071

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Остання модифікація танка Т-34 1943 року. Нова тримісна гарматна башта дала змогу встановити потужнішу 85-мм гармату. Це значно підвищило бойову ефективність танка порівняно з його попередником Т-34-76. Загалом було вироблено понад 35 000 танків у кількох варіантах.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Середній танк Т-34 був одним із наймасовіших танків Другої світової війни. У своїй модифікації, "Т-34-85", він став "танком перемоги", що завершив розгром бронетанкових військ нацистської Німеччини. У найвідомішому радянському середньому танку було застосовано безліч інженерних нововведень. Кут рикошету броні вежі, стабілізатор основного знаряддя, швидкість і маневреність принесли йому основні переваги на полях битв. Слабкими місцями танка залишалися недостатній броньовий захист і дальність стрільби гармати. Друга проблема була вирішена в "Т-34-85". Основну гармату було замінено на 85-мм далекобійну протитанкову гармату, що відновило паритет за вогневою міццю з німецькими бойовими машинами "Тигр II" і "Пантера".

Колекційна модель Metal Time T-34/85  MT071 прототип

Про Т-34-85 в СРСР було написано безліч книг і знято незліченну кількість пропагандистських фільмів. Але об'єктивно це була вдала розробка радянських інженерів. Маневровий танк, досить швидкий і керований чотирма членами екіпажу, міг успішно вести як лобовий танковий бій і прикривати піхоту, так і служити засобом перевезення особового складу або боєприпасів на броні. Його профіль не був позбавлений витонченості та довгий час залишався зразком танкової архітектури

Колекційна модель Metal Time T-34/85  MT071 вигляд

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Міні-модель для самостійного складання танка "Т-34-85" від "Metal Time" - чудовий подарунок для всіх любителів військової техніки, історії інженерної думки та ентузіастів технічного моделювання. Цей невеликий набір може стати початком хобі зі складання масштабних моделей. Він забезпечить вам і вашій родині або друзям кілька годин творчого та позитивного спілкування.

Колекційна модель Metal Time T-34/85  MT071 дизайн

Модель "Т-34-85" має впізнаваний дизайн легендарного середнього танка, включно з унікальним профілем, вежею, ходовою частиною, люками, радіаторними ґратами та озброєнням. На поверхні нанесені текстури і відбитки методом електрохімічного травлення, що надає моделі схожість з оригінальною бойовою машиною. Всі деталі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, яку використовують у харчовій промисловості, виробництві товарів народного споживання та іграшок. Складання моделі "Т-34-85" не становить жодної шкоди для власника. Точний крій дає змогу збирати моделі без використання додаткових інструментів, пайки та склеювання.

Колекційна модель Metal Time T-34/85  MT071 корпус

Збірна масштабна модель "Т-34-85" може бути використана як сувенір, прикраса інтер'єру, цінний приз для любителів військової гри. Її також можна використовувати для створення інсталяцій, макетів або реконструкцій танкових битв Другої світової війни. Вона займе гідне місце на стенді з колекцією збірних моделей "Metal Time". Але її основне призначення - технічна творчість, спільне моделювання та розвиток навичок ручної роботи.

Колекційна модель Metal Time T-34/85  MT071 вигляд зверху

Складання моделей "Metal Time" спонукає власників вивчати історію техніки та розвивати навички конструювання. Кожній моделі присвоюється унікальний серійний номер, що перетворює їх на предмети колекціонування та обміну. Клуб власників конструкторів "Metal Time" - це спільнота ентузіастів, захоплених моделізмом. Програма лояльності "Metal Time" регулярно підносить приємні сюрпризи власникам наших конструкторів.

Колекційна модель Metal Time T-34/85  MT071 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT071

Кількість деталей:

61 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

11×4.4×3.6

Розмір моделі, дюйми:

4.33×1.73×1.42

Масштаб:

1:72

Комплектація:

Стальні пластини 2 шт

Полірувальна тканина

Завантаження…