Колекційна модель Metal Time T-44 MT072

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Після скасування Т-43, заміну Т-34 все ще хотіли знайти, і наприкінці 1943 року почалися роботи над Т-44. Було виготовлено три прототипи, при цьому проект зі 122-мм гарматою було відкинуто. До виробництва було прийнято 85-мм варіант, яке почалося в 1944 році, і танк залишався на озброєнні до 1970-х років.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Середній танк "Т-44" міг би стати найкращим танком Другої світової війни, але він так і не зробив жодного пострілу на полі бою. Ця бойова машина була створена в 1943 році, але так і не потрапила на передову.

Metal Time T-44 MT072 прототип

В останні роки війни радянське командування усвідомило, що танки "Т-34", навіть із модифікацією 85-мм гармати, попри їхню кількість, пристойну рухливість і надійність, поступаються кращим німецьким бронемашинам — танкам "Тигр II" і "Пантера". У лобових боях у радянських танків не було шансів через слабкий броньовий захист. Тому було ухвалено рішення створити танк, що володіє такою ж рухливістю і далекобійністю, як і "Т-34", але зі значно посиленою лобовою бронею. Так з'явився на світ "Т-44".

Metal Time T-44 MT072 вигляд

Він зазнав значних змін. Було ухвалено рішення відмовитися від підвіски Крісті, збільшити потужність гармати, зберігши при цьому переваги середнього "крейсерського" танка. У результаті вийшла потужна, швидка і добре захищена бойова машина, здатна поєднувати броньовий захист важкого танка з рухливістю середнього. Випускали модифікації з гарматами калібру 100 мм і навіть 122 мм, але через збільшення маси машини від них довелося відмовитися на користь 85-мм гармати, створеної на базі скорострільної гармати D5-T.

Попри гідні характеристики, "Т-44" не запускали в серійне виробництво до кінця Другої світової війни, щоб не порушувати виробничий цикл "Т-34-85", що мав схожі параметри. Однак після війни танк випускався великими партіями та залишався на озброєнні Радянської армії до 1970-х років.

Metal Time T-44 MT072 вигляд

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Міні-модель для самостійного складання "Т-44" від "Metal Time" - чудовий подарунок для всіх любителів військової техніки, історії інженерної думки та технічного моделювання. Цей невеликий набір може стати початком хобі зі складання масштабних моделей. Він забезпечить вам і вашим рідним та близьким кілька годин спільної творчості та позитивного спілкування.

Модель "Т-44" має впізнаваний дизайн легендарного середнього танка: унікальний профіль, башта, ходова частина, люки, решітки радіатора та озброєння. Текстури та зображення нанесені на поверхні за допомогою електрохімічного травлення, що надає моделі схожості з оригінальною бойовою машиною. Всі деталі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, яку використовують у харчовій промисловості, а також у виробництві товарів народного споживання та іграшок. Складання "Т-44" виключає заподіяння будь-якої шкоди власнику. Точне різання дає змогу зібрати модель без додаткових інструментів, пайки або склеювання.

Metal Time T-44 MT072 башня

Зібрана масштабна модель "Т-44" може використовуватися як сувенір, прикраса інтер'єру, цінний приз для любителів військових ігор. Її також можна використовувати для створення інсталяцій, макетів або реконструкцій танкових битв часів Другої світової війни. Він займе гідне місце на стенді з колекцією моделей "Metal Time". Але головне його призначення — технічна творчість, спільне моделювання та розвиток ручних навичок.

Metal Time T-44 MT072 дизайн

Складання моделей "Metal Time" спонукає власників вивчати історію техніки та розвивати навички конструювання. Кожній нашій моделі присвоюється унікальний серійний номер, що робить їх об'єктами колекціонування та обміну. Клуб конструкторів "Metal Time" - це зростаюча спільнота людей, захоплених моделізмом.

Програма лояльності "Metal Time" регулярно підносить приємні сюрпризи власникам наших наборів.

Metal Time T-44 MT072 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT072

Кількість деталей:

59 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

11.2×4.7×3.5

Розмір моделі, дюйми:

4.41×1.85×1.38

Масштаб:

1:72

Комплектація:

Стальні пластини 2 шт

Полірувальна тканина

Завантаження…