Колекційна модель Metal Time T67 MT066 (World of Tanks)

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Розробка почалася навесні 1942 року. Після проведення випробувань було ухвалено рішення замінити 57-мм гармату на 75-мм гармату. Машина пройшла випробування восени 1942 року, але на озброєння так і не надійшла.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Збірна масштабна модель танка "Т67" може використовуватися як сувенір, як прикраса інтер'єру і як цінний приз для шанувальників "WoT". Також з її допомогою можна створювати інсталяції, макети або реконструкції танкових битв Другої світової війни. Вона посяде гідне місце на стенді з "Metal Time" та колекцією DIY-моделей "World of Tanks". Але головне її призначення - це технічна творчість, спільне моделювання, розвиток навичок ручної роботи.

Колекційна модель Metal Time T67 MT066 (World of Tanks) прототип

Збірні моделі "Metal Time" спонукають своїх власників вивчати історію техніки та розвивати навички конструювання. Кожній нашій моделі присвоюється унікальний серійний номер, і це перетворює їх на предмет колекціонування та обміну. Клуб власників "Metal Time" - це зростаюча спільнота ентузіастів, захоплених моделізмом.

Ідея створення таких машин полягала у високій мобільності цих "похідних гармат" і швидкому розгортанні вогневих точок або батарей на їхній основі. На випробуваннях "Т67" показав хороші результати, і в 1942 році його прийняли в якості нової базової моделі "вбивць танків".

Колекційна модель Metal Time T67 MT066 (World of Tanks)  вид збоку

Однак його бойове життя так і не відбулося. Після доопрацювання трансмісії та платформи "Т67" було перетворено на іншу машину, яка стала прототипом для легендарного "M18 Hellcat".

Невдалий "вбивця танків" "Т67" мав класичну танкову архітектуру і вміщував екіпаж із п'яти осіб. Попри своє коротке життя, цей проєкт став важливою віхою в розвитку бойових броньованих машин і тим самим заслужив увагу і повагу всіх любителів історії будівництва та машинобудування.

Колекційна модель Metal Time T67 MT066 (World of Tanks)  фото моделі

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Самостійне складання моделі "Т67" - це співпраця між "Wargaming" і "Metal Time Workshop". На нижній частині моделі є логотип "WoT", а кожен набір поставляється з бонусним пакетом від "Wargaming". У ньому міститься код активації гри, за допомогою якого можна почати грати в найпопулярнішу військову MMO-гру, а також легкий танк "T2" + слот + 7 днів преміум-аккаунта "WoT" + 500 золота. Чудовий старт для початківця онлайн-танкіста!

У моделі "Т67" реалізована впізнавана конструкція гарматного мотобота: вежа з гарматою, шасі з п'ятьма котками, радіатори моторного відсіку. Поверхні текстуровані методом електрохімічного травлення, що надає моделі схожості з оригінальною бойовою машиною. Усі деталі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, яку використовують у харчовій промисловості, товарах народного споживання та іграшках. Складання "Т67" унеможливлює заподіяння будь-якої шкоди власнику. Точне різання дає змогу збирати моделі без використання додаткових інструментів, пайки та склеювання.

Колекційна модель Metal Time T67 MT066 (World of Tanks)  фото

Збірна масштабна модель "Т67" "Гарматний лафет" може бути використана як сувенір, прикраса інтер'єру та цінний приз для шанувальників "WoT". Також з її допомогою можна створювати інсталяції, макети або реконструкції танкових битв Другої світової війни. Вона займе гідне місце на стенді з колекцією збірних моделей "Metal Time Workshop" і "World of Tanks". Але головне її призначення - технічна творчість, спільне моделювання та розвиток ремісничих навичок.

Збірні моделі "Metal Time" спонукають власників вивчати історію техніки та розвивати конструкторські навички. Кожній з наших моделей присвоюється унікальний серійний номер, що перетворює їх на предмет колекціонування та обміну. Клуб власників "Metal Time" - це зростаюча спільнота ентузіастів.

Колекційна модель Metal Time T67 MT066 (World of Tanks)  комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT066

Кількість деталей:

49 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

7.4×3.7×3.0

Розмір моделі, дюйми:

2.91×1.46×1.18

Комплектація:

Стальні пластини 2 шт

Полірувальна тканина

Унікальний ігровий код

Завантаження…