Екскаватор конструктор Tireless Digger Metal-Time MT043

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Екскаватори - це важка будівельна техніка, що складається з стріли, ковша (або палиці), ковша і кабіни на поворотній платформі, відомій як "корпус". Корпус знаходиться на шасі з гусеницями або колесами. Всі рухи і функції гідравлічного екскаватора здійснюються за допомогою гідравлічної рідини, гідроциліндрів і гідравлічних двигунів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Винахід механізмів завжди був спрямований на полегшення людської праці. Тому в епоху масштабного будівництва в 15-16 століттях не могла не з'явитися землерийна машина. Її винайшов Леонардо да Вінчі.

Metal Time Tireless Digger MT043 прототип

Але перший екскаватор з'явився лише через 500 років. Звичайну стрілу і ковшову машину винайшов Вільям Отіс. Відтоді технології пройшли довгий шлях, але форма і функціональність екскаваторів концептуально не змінилися. Це все та ж комбінація крана і ковша (лопати) для переміщення ґрунту.

Зараз земляні машини мають безліч різновидів і призначень. Вони виконують свої завдання на поверхні землі, під землею і навіть під водою. Екскаватори стали одними з головних помічників людей на планеті.

Metal Time Tireless Digger MT043 характеристики

Модель для самостійного складання "Невтомний копач" стала продовженням колекції важкої спецтехніки в наборах "Metal Time".

Екскаватор - складна та ефектна машина, яка заслуговує на своє місце серед колекції моделей у вашому домі. Тому наші інженери зробили його дуже реалістичним і функціональним. Після складання, яке є складним і цікавим процесом, модель екскаватора здатна навіть копати м'який ґрунт, наприклад, пісок. Щоправда, це можна зробити лише за допомогою ручного керування стрілою та ковшем. А пересувається "Tireless Digger" на гусеничному ходу самостійно за допомогою заводного механізму.

Надійність деталей моделі, наявність пружинного заводного механізму, а також велика кількість комплектуючих роблять збірку цієї моделі цікавим заняттям з незмінно чудовим результатом.

Metal Time Tireless Digger MT043 фото

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Модель "Tireless Digger" має більшість типових деталей справжнього екскаватора. Конструктори постаралися перенести на масштабну модель навіть найдрібніші особливості машини, такі як, наприклад, лопата збоку від моторного відсіку.

Конструкція дозволяє компонентам стріли і ковша рухатися в одній площині, а кабіна, що обертається, дає їм ще одну площину для руху.

Metal Time Tireless Digger MT043 вигляд зверху

Реалістичні гусениці рухаються за рахунок обертових коліс, з'єднаних з заводним механізмом, який також потрібно зібрати своїми руками.

Велика кількість деталей і складність моделі та механізму змусять вас провести не одну годину в процесі складання. Але в результаті ви отримаєте дивовижну модель, яку можна використовувати абсолютно по-різному - і як виставковий експонат, і як дитячу іграшку.

"Tireless Digger" поповнить вашу колекцію важкої техніки, якщо у вас вже є інші моделі "Metal Time". Або стане початком нової колекції творінь вашої технічної творчості. Збірна модель "Tireless Digger" призначена для всіх, хто цікавиться історією розвитку конструкторських ідей при створенні важких машин і механізмів.

Ця модель може бути використана як об'єкт інсталяції або схематичних реконструкцій історичних фактів, наприклад, будівництва Суецького каналу або електростанції "Три ущелини".

Складання моделей "Metal Time" - це захоплююче заняття для всієї родини або компанії друзів, а також виклик для ваших конструкторських навичок. Цей процес можна використовувати як творче змагання або як антистресову активність.

Metal Time Tireless Digger MT043 фото зібраної моделі

Набір моделі "Tireless Digger" розрахований на широке коло користувачів віком від 14 років. Вивчення та складання моделі розвиває навички технічної творчості, а також заохочує до вивчення історії науки і техніки.

Metal Time Tireless Digger MT043 вигляд моделі

Щоб успішно зібрати модель екскаватора, вам спочатку доведеться вивчити його будову і призначення всіх частин цієї машини. Це розширить ваш кругозір і стане чудовим навчальним моментом для дітей та підлітків.

Окрім експоната персональної виставки, модель "Tireless Digger" може "працювати" як іграшка для дітей. У зібраному вигляді вона абсолютно безпечна і стане чудовим помічником у пісочниці.

Моделі "Metal Time" - це не лише конструктор для активного дозвілля. Це чудовий подарунок, прикраса інтер'єру, елементи інсталяцій, макетів та виставкових стендів.

Metal Time Tireless Digger MT043 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT043

Кількість деталей:

100 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

3

Час на складання (у середньому):

4 години

Розмір моделі (см):

13,5 x 11,5 x 7

Розмір моделі, дюйми:

5,3 x 4,5 х 2,75

Комплектація:

Стальні пластини 4 шт

Плоскогубці

Напильник

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки

Завантаження…