Колекційна модель Metal Time TOG II MT067 (World of Tanks)

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Розроблено для окопної війни. Спочатку озброєння передбачалося розмістити в передній частині корпусу і на бічних спонсонах. Однак пізніше було вирішено не додавати спонсони, а встановити вежу. До 1943 року, коли TOG II був завершений і готовий до випробувань, він уже застарів. Машина так і не надійшла на озброєння.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Перед Другою Світовою Війною британські військові зайнялися створенням парку нових танків. Його мав очолити новий надважкий танк для штурму ворожих позицій. Досвід створення таких машин в англійців був ще з часів Першої Світової Війни. Це були незграбні величезні рухомі фортеці з потужною бронею та озброєнням. Тому об'єкт під назвою "TOG II" також мав ці якості.

Колекційна модель Metal Time TOG II MT067 (World of Tanks) прототип

Броньований "монстр" масою 82 тонни, заввишки 3 м і завдовжки понад 10 м мав наводити страх на противника. Як і в попередників, ходова частина танка була прихована всередині корпусу, а гусениці виступали з центральної частини, яка являла собою броньовану капсулу для зброї та екіпажу з шести осіб.

Колекційна модель Metal Time TOG II MT067 (World of Tanks) корпус

Спочатку у конструкторів була ідея підвісити озброєння і на спонсонах, але потім його перенесли в передню частину танка, і спонсони стали частиною основного корпусу. У них були зроблені люки для викиду снарядів і завантаження боєприпасів.

Основною гарматою "TOG II" була 75-мм протитанкова гармата "QF 17 pounder", найкраща у своєму класі, що перебувала на озброєнні у Великій Британії. Крім того, в передній частині танка було гніздо для 7,92-мм кулемета "BESA".

Колекційна модель Metal Time TOG II MT067 (World of Tanks) дизайн

У рух "TOG II" приводив 600-й двигун "Paxman-Ricardo". Швидкість танка була невисокою, але його призначенням був не стрімкий наступ, а руйнування траншей і укріплень супротивника та знищення танків і живої сили противника. Розглядалася також роль танка як мобільного знаряддя, але пізніше цю ідею було відкинуто.

Колекційна модель Metal Time TOG II MT067 (World of Tanks) дизайн

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

"TOG II" було виготовлено в єдиному екземплярі, його використовували як технологічний випробувальний тест. Ця модель існує і сьогодні в музеї в Бовінгтоні, Англія.

Супертанк не зробив жодного пострілу по ворогу, але дав великий поштовх розвитку технологій і надихнув інженерів на створення багатьох важких бойових машин.

Колекційна модель Metal Time TOG II MT067 (World of Tanks) вигляд

У популярній танковій MMO-грі "World of Tanks" цей танк входить до числа преміум-танків. Машина 6-го рівня демонструє високі характеристики та піддається модернізації, що дає змогу здобути безліч перемог на віртуальних полях битв. Це рідкісний і почесний трофей для шанувальників "WoT".

Модель для самостійного складання "TOG II" - спільний продукт компаній "Wargaming" і "Metal Time Workshop". На нижній частині моделі є логотип "WoT", а кожен набір поставляється з бонусним пакетом від "Wargaming". У ньому міститься код активації гри, з яким можна почати грати в найпопулярнішу танкову онлайн-стратегію, а також "T2" легкий танк + слот + 7 днів преміум-аккаунта "WoT" + 500 золота. Чудовий старт для тих, хто тільки починає грати в онлайн-танки!

У моделі "TOG II" реалізовано впізнаваний дизайн фортеці на колесах: вежа з гарматою, довгий корпус, прихована ходова частина, люки в спонсонах і вежі. Поверхні текстуровані та травлені електрохімічним травленням, що надає моделі схожості з оригінальною бойовою машиною. Всі деталі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, яку використовують у харчовій промисловості, виробництві товарів народного споживання та іграшок. Складання "TOG II" унеможливлює заподіяння будь-якої шкоди власнику. Точне різання дає змогу збирати моделі без додаткових інструментів, пайки та склеювання.

Колекційна модель Metal Time TOG II MT067 (World of Tanks) фото

Зібрана масштабна модель "TOG II" може бути використана як сувенір, прикраса інтер'єру або цінний приз для шанувальників "WoT". Її також можна використовувати для створення інсталяцій, макетів або реконструкцій танкових битв Другої Світової Війни. Він займе гідне місце на стенді з колекцією збірних моделей "Metal Time" і "World of Tanks". Але головне її призначення — технічна творчість, спільне моделювання та розвиток навичок ручної роботи.

Збірні моделі "Metal Time" спонукають своїх власників вивчати історію техніки та розвивати навички конструювання. Кожній нашій моделі присвоюється унікальний серійний номер, і це перетворює їх на предмет колекціонування та обміну. Клуб власників "Metal Time" - це зростаюча спільнота ентузіастів, захоплених моделізмом.

Колекційна модель Metal Time TOG II MT067 (World of Tanks) комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT067

Кількість деталей:

29 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

15.4×4.4×4.2

Розмір моделі, дюйми:

6.06×1.73×1.65

Масштаб:

1:72

Комплектація:

Стальні пластини 3шт

Полірувальна тканина

Унікальний ігровий код

Завантаження…