Колекційна модель Metal Time Tractor Slobozhanets MT074

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Першими механізованими сільськогосподарськими знаряддями на початку 19 століття були портативні двигуни - парові машини на колесах, які можна було використовувати для приведення в дію механічних сільськогосподарських машин за допомогою гнучкого ременя. Річард Тревітік сконструював перший "напівпортативний" стаціонарний паровий двигун для сільськогосподарського використання, відомий як "амбарний двигун", у 1812 році, і він використовувався для приводу молотарки для обмолоту кукурудзи.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

"Залізний кінь" - головний помічник у будь-якій роботі. Після того, як на зміну коням прийшли трактори, справи пішли в гору у всіх — фермерів, будівельників, перевізників і представників багатьох інших професій, які потребують додаткової сили для переміщення вантажів. І хоча архітектура трактора, як механічного пристрою досить одноманітна, є моделі, які є його стандартними версіями.

Metal Time Tractor Slobozhanets MT074 прототип

В Україні це, безумовно, "Слобожанець". Цей агрегат створений на базі легендарного продукту Харківського тракторного заводу і є його спадкоємцем та продовжувачем традицій тракторобудування. Це універсальний трактор з дизельним силовим агрегатом потужністю від 180 до 250 к.с. Універсальне компонування вузлів і деталей дозволяє йому бути платформою для багатьох навісних агрегатів — від тягача до залізничної дрезини. Але в будь-якій ролі "Слобожанець" вирізняється своєю надійністю та високою ефективністю.

Metal Time Tractor Slobozhanets MT074 трактор повна модель

Трактор розроблявся в різних модифікаціях, але найбільш поширена і впізнавана з них має блок двигуна спереду, кубічну кабіну над коробкою передач і функціональний кузов ззаду.

Міні-модель для самостійного складання "СЛОБОЖАНЕЦЬ" - це гарний подарунок для всіх любителів важкої спецтехніки, історії інженерної думки та шанувальників технічного моделювання. Цей невеликий набір може стати початком захоплення складанням масштабних моделей. Він подарує вам і вашим близьким кілька годин спільної творчості та позитивного спілкування.

Metal Time Tractor Slobozhanets MT074 прицеп

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Модель "СЛОБОЖАНЕЦЬ" може слугувати як самостійною частиною вашої колекції, так і частиною великих проектів. Модель має впізнаваний дизайн харківських інженерів: унікальний профіль, двигун з похилою верхньою кришкою, шасі з чотирма великими колесами, кабіна та інші деталі. Шини на колесах моделі привертають увагу імітацією протекторів. Окрім трактора, до набору також входить платформа для будь-якого вантажу. Обидві частини рухомі і можуть використовуватися як разом, так і окремо.

Metal Time Tractor Slobozhanets MT074 модель з прицепом

Текстури та зображення нанесені на поверхні за допомогою електрохімічного травлення, що надає моделі схожості з оригінальною машиною. Всі деталі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, яка використовується в харчовій промисловості, виробництві товарів народного споживання та іграшок. Збірка "СЛОБОЖАНЕЦЬ" виключає будь-яку шкоду для власника. Точний розкрій дозволяє збирати моделі без використання додаткових інструментів, паяння або склеювання.

Metal Time Tractor Slobozhanets MT074 вигляд

Масштабна модель "СЛОБОЖАНЕЦЬ" може бути використана як сувенір, прикраса інтер'єру або іграшка. Також її можна використовувати для створення інсталяцій, макетів або реконструкцій сільськогосподарських, будівельних чи транспортних об'єктів. Інші моделі "Metal Time" відповідного розміру можна розмістити на рухомій платформі та навіть створити автопоїзд на базі тягача та кількох платформ. Ця модель займе гідне місце на стенді з колекцією моделей "Metal Time". Але головне її призначення — технічна творчість, спільне моделювання, розвиток навичок ручної роботи.
Збірка моделей "Metal Time" спонукає власників до вивчення історії техніки та розвитку конструкторських навичок. Кожна наша модель має унікальний серійний номер, що робить її предметом колекціонування та обміну. Клуб конструкторів "Metal Time" - це зростаюча спільнота, захоплена моделізмом.
Програма лояльності "Metal Time" регулярно дарує приємні сюрпризи власникам наших наборів.

Metal Time Tractor Slobozhanets MT074 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT074

Кількість деталей:

45 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

17.3×5.3×4.3

Розмір моделі, дюйми:

6.81×2.09×1.69

Масштаб:

1:72

Комплектація:

Стальні пластини 3 шт

Полірувальна тканина

Завантаження…