Колекційна модель Metal Time Trophy Hunter MT056

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Перешкоди не перекривають шлях, вони і є шлях! Всюдиходи, призначені для пересіченої та мокрої місцевості. Ключовою особливістю цих квадроциклів є великі колеса з бортовою системою їх підкачки та спуску, що дозволяє пересуватися по воді, долати зарості, продиратися і підніматися по тонкому льоду. Ця технологія допомагає долати перешкоди, вирішувати проблеми, цінувати довіру та співпрацю.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Багато таємниць планети не були б відкриті, якби люди не винайшли машини, здатні проїхати найскладнішим маршрутом. Для всюдиходів не існує перешкод, адже перешкоди - це їхня звичайна дорога. Потужний двигун, великі колеса низького тиску, незалежна підвіска, герметичні вікна та двері - і ви готові шукати скарби там, де не ступала нога людини.

Metal Time Trophy Hunter MT056 прототип

Квадроцикли пережили багато трансформацій, і зараз інженери вигадують все нові і нові конфігурації - від амфібій до всюдиходів. Тому всюдиходи — це вічне джерело натхнення для технічної творчості.

Metal Time Trophy Hunter MT056 параметри

За основу саморобної моделі "Trophy Hunter" конструктори "Metal Time" взяли український всюдихід "Шерп" з колесами наднизького тиску. Такі машини вже давно працюють у віддалених куточках планети. Але творці не втрималися від спокуси надати моделі футуристичних рис, завдяки чому вона стала схожою на персонажа науково-фантастичного фільму про підкорення інших планет. Любителям космічної тематики сподобається.

Metal Time Trophy Hunter MT056 фото крупним планом

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Модель "Trophy Hunter" - це концепт всюдихода для дослідження інших світів. Завдяки великим безкамерним колесам з гумовими шинами модель може долати перешкоди до 1/3 своєї висоти. Модель оснащена інерційним механізмом з маховиком, який дозволяє моделі самостійно рухатися після розгону. Це відкриває можливості для моделістів змагатися у дальності та швидкості своїх моделей.

Metal Time Trophy Hunter MT056 забрана модель

"Trophy Hunter" оздоблений кольоровими футуристичними елементами, орнаментами та декоративними деталями. Шість вихлопних труб надають моделі вигляду потужного пристрою, готового до подолання перешкод.

Велику увагу дизайнери приділили деталям всередині моделі. Сидіння і приладова панель в кабіні добре проглядаються крізь вікна. Вікна в багажному відділенні дозволяють побачити маховик і шестерні механізму, а також їх роботу під час руху.

Багато деталей і складний механізм змусять власників набору "Trophy Hunter" використовувати свої механічні таланти на повну.

Metal Time Trophy Hunter MT056 фото моделі

Як і всі конструктори "Metal Time", модель "Trophy Hunter" виготовлена з екологічно чистої нержавіючої сталі, що використовується в харчовій промисловості та дозволена для виробництва товарів народного споживання та іграшок.

Точний розкрій набору виключає можливість порізів під час складання. Деталі точно підігнані одна до одної і не створюватимуть проблем при з'єднанні.

Приємні тактильні відчуття, міцність та естетичність шліфованого металу вигідно відрізняють сталеві деталі від дерев'яних або пластикових, що використовуються в інших наборах конструкторів.

Зручне плоске пакування з екологічного картону, що підлягає вторинній переробці, поєднує в собі компактність і естетику статусного подарунка.

З кожною покупкою моделі "Metal Time" ви отримуєте клубний значок, листівку з подякою та унікальний номер, який присвоюється кожній моделі. Вступ до клубу "Metal Time" відкриває додаткові можливості для кожного покупця.

Модель "Trophy Hunter" - це подарунок для справжніх любителів пригод, подорожей, фантазії та потужних автомобілів. Після складання ця модель займе гідне місце в гаражі кожного моделіста.

Metal Time Trophy Hunter MT056 вигляд моделі

Можливості моделі дозволяють застосовувати її в різних видах діяльності. Ви можете змусити "Trophy Hunter" змагатися з аналогічними моделями за швидкістю, дальністю пробігу на одній і тій же установці, подоланням перешкод. Причому в різноманітності перешкод обмеженням може бути лише ваша фантазія.

Крім активної функції, модель "Trophy Hunter" може виконувати і суто декоративну. Вона займе гідне місце на стенді колекції моделей, а також стане оригінальною прикрасою інтер'єру для автолюбителя, стола для фаната відеоігор, робочого стола для автоконструктора або письменника науково-фантастичних романів.

Вивчення та складання моделі розвиває навички технічної творчості та спонукає до вивчення історії науки і техніки. Крім навчання, збірка моделі послужить зміцненню сімейного та офісного колективу, а також дозволить весело провести час в дружній компанії. Збірка моделі "Trophy Hunter" - це нелегке випробування на вправність, терпіння і точність, а також перевірка навичок командної роботи. Але в результаті ви отримаєте гідний екземпляр для своєї колекції моделей. Для клубів за інтересами та дружніх компаній це також захоплююче і мотивуюче заняття.

"Trophy Hunter" може стати частиною вашої колекції "Metal Time", присвяченої транспортним засобам, екстремальним автомобілям, фантастиці або відеоіграм. Ви можете поповнити ним свій автопарк моделей, а також використовувати його в іграх, створюючи макети та інсталяції.

Також модель всюдихода може брати участь у різноманітних змаганнях автомоделістів: на швидкість та якість збірки, модельні перегони, подолання перешкод тощо.

Metal Time Trophy Hunter MT056 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT056

Кількість деталей:

108 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

4

Час на складання (у середньому):

10 годин

Розмір моделі (см):

9.5×9.8×12.5

Розмір моделі, дюйми:

3.74×3.86×4.92

Комплектація:

Стальні пластини 4 шт

Шестерні

Плоскогубці

Напильник

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки

Завантаження…