Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official Edition MT001/READY (зібрана модель)

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

До Вашої уваги Зібрана Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official Edition.

Спільно з компанією "Антонов" Metal Time підтримує програми відновлення української авіації:

  • відновлення літака AN-225 "Мрія";
  • навчання нових пілотів і авіаційних інженерів;
  • відновлення будинків співробітників "Антонов", зруйнованих під час війни.

1988 року "Антонов" побудував найбільший у світі вантажний літак AN-225, названий "Мрія", і посадив його в аеропорту Гостомель у Києві, Україна.

Його характеристики вражають уяву: довжина 275 футів, ширина 288 футів і висота 59 футів. Щоб зрозуміти, наскільки величезною була "Мрія", уявіть собі шестиповерховий будинок із чотирма входами. "Мрія" важила 285 тонн і могла підняти ще 250 тонн. Це був абсолютний рекорд. "Мрія" була просто "звіром". Жоден літак на землі не міг наблизитися до такої вантажопідйомності. Наприклад, "Мрія" могла перевезти стадо з 42 слонів або понад 1,8 мільйона iPhone.

Протягом багатьох років AN-225 "Мрія" перевозив жирафів, яхти, частини електростанцій та інші великі предмети, які не могли перевезти інші літаки. На "Мрії" здійснив свій найтриваліший політ перший радянський "Шаттл" під назвою "Буран". Після короткого польоту в космос "Буран" залишився на землі, а "Мрія" продовжувала парити!

Такий дивовижний подвиг інженерної думки рідко можна було побачити на Землі. Кожен зліт і посадка "Мрії" ставали видовищем, яке приваблювало пресу і людей з усього світу.

Ви можете знищити літак, але ви не можете вбити Мрію. Одного разу "Мрія" знову літатиме.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Зібрана Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official Edition

AN-225 вид с характеристиками

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

1988 року компанія "Антонов Авіа" побудувала найбільший у світі вантажний літак AN-225, названий "Мрія", і посадила його в аеропорту Гостомель у Києві, Україна.

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official Edition MT001 прототип

Його характеристики вражають уяву: довжина 275 футів, ширина 288 футів і висота 59 футів. Щоб зрозуміти, наскільки величезною була "Мрія", уявіть собі шестиповерховий будинок із чотирма входами. "Мрія" важила 285 тонн і могла підняти ще 250 тонн. Це був абсолютний рекорд. "Мрія" була "звіром". Жоден літак на землі не міг наблизитися до такої вантажопідйомності. Наприклад, "Мрія" могла перевезти стадо з 42 слонів або понад 1,8 мільйона iPhone.

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official Edition MT001 корпус

Протягом багатьох років AN-225 "Мрія" перевозив жирафів, яхти, частини електростанцій та інші великі предмети, які не могли перевезти інші літаки. На "Мрії" здійснив свій найтриваліший політ перший радянський "Шаттл" під назвою "Буран". Після короткого польоту в космос "Буран" залишився на землі, а "Мрія" продовжувала парити!

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official Edition MT001 фото

На згадку про цей дивовижний, унікальний літак Metal Time представляє нашу модель "Українська мрія", що стала результатом спільної ініціативи Антонова, Metal Time та української поштової служби "Укрпошта". Ukrainian Dream - це офіційно ліцензована модель. Тому ми приділили велику увагу кожній можливій деталі. Корпус і механізм конструкції були розроблені з великою точністю, щоб кожна деталь рухалася правильно і була візуально точною. Літак стоїть на підставці та може бути легко знятий. Але лише кількома поворотами ключа можна завести механізм, і тільки-но він заведений, шестерінки повертаються, щоб привести в рух усі шість двигунів і кожну турбіну, імітуючи політ.

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official Edition MT001 крила

Крім усіх необхідних для складання деталей, до набору входить поштова марка "Мрія", випущена обмеженим тиражем. Разом з маркою додається сертифікат подяки і підтримки від "Антонов Авіа", що підтверджує вашу підтримку "Мрії" і програми відновлення авіації.

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Спільно з компанією "Антонов" MetalTime підтримує програми відновлення української авіації, зокрема:

  • відновлення літака AN-225 "Мрія";
  • навчання нових пілотів і авіаконструкторів;
  • відновлення будинків співробітників "Антонова", зруйнованих під час війни.

Як і всі збірні набори Metal Time, модель "Українська мрія" виготовлена з високоякісної, екологічно чистої неіржавкої сталі, схваленої для виробництва товарів народного споживання та іграшок. Точне лазерне різання набору виключає можливість порізів у процесі складання.

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official Edition MT001 вид зверху

Виготовлені з матової та полірованої нержавіючої сталі, наші моделі вигідно відрізняються від традиційних моделей, зроблених із пластику або дерева.

З кожною покупкою моделі Metal Time ви також отримаєте клубний значок, сертифікат подяки та унікальний серійний номер, що присвоюється кожній моделі. Вступ до клубу Metal Time відкриває додаткові можливості для кожного покупця.

Зібрана Колекційна модель "Українська мрія" - це не просто механічна модель або красивий сувенір. Це пам'ятник, присвячений інженерам і робітникам Антонівської авіації, які створили це диво інженерної думки. З огляду на те, що у світі було побудовано всього 1 літак AN-225, ця модель дає нам змогу дозволити "Мрії" жити далі, поки ми чекаємо на її повернення.

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official Edition MT001 відкриття моделі

Моделі "MetalTime" призначені не тільки для вашого власного задоволення, а й є чудовими подарунками. Вони матимуть чудовий вигляд у вашому будинку або офісі.

Кожна з наших моделей має унікальний серійний номер, що робить їх предметом колекціонування і торгівлі. Клуб власників "Metal Time" - це зростаюча спільнота людей, захоплених моделізмом.

Ukrainian Dream ідеально підходить як для колекціонерів моделей, так і для фанатів авіації та любителів історії. Ця модель є флагманом "авіаційної колекції" Metal Time, яка налічує вже близько десятка легендарних літаків.

"Мрія" матиме чудовий вигляд у вашому домі чи офісі та стане чудовим подарунком для тієї людини у вашому житті, яка є шанувальником авіації або ікон історії. А частина від кожної проданої моделі передається на відновлення української авіації.

Тип:

Зібрана колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT001

Розмір моделі (см):

30.5 x 12.4 x 30.2

Розмір моделі, дюйми:

12 x 4.88 x 11.89

Комплектація:

Колекційна модель

Плоскогубці

Напильник

Інструкція

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки

Поштова марка "Українська мрія"

Сертифікат подяки

Завантаження…