Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official SE MT001SE

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Спільно з компанією "Антонов" Metal Time підтримує програми відновлення української авіації:

  • відновлення літака AN-225 "Мрія";
  • навчання нових пілотів і авіаційних інженерів;
  • відновлення будинків співробітників "Антонов", зруйнованих під час війни.

1988 року "Антонов" побудував найбільший у світі вантажний літак AN-225, названий "Мрія", і посадив його в аеропорту Гостомель у Києві, Україна.

Його характеристики вражають уяву: довжина 275 футів, ширина 288 футів і висота 59 футів. Щоб зрозуміти, наскільки величезною була "Мрія", уявіть собі шестиповерховий будинок із чотирма входами. "Мрія" важила 285 тонн і могла підняти ще 250 тонн. Це був абсолютний рекорд. "Мрія" була просто "звіром". Жоден літак на землі не міг наблизитися до такої вантажопідйомності. Наприклад, "Мрія" могла перевезти стадо з 42 слонів або понад 1,8 мільйона iPhone.

Протягом багатьох років AN-225 "Мрія" перевозив жирафів, яхти, частини електростанцій та інші великі предмети, які не могли перевезти інші літаки. На "Мрії" здійснив свій найтриваліший політ перший радянський "Шаттл" під назвою "Буран". Після короткого польоту в космос "Буран" залишився на землі, а "Мрія" продовжувала парити!

Такий дивовижний подвиг інженерної думки рідко можна було побачити на Землі. Кожен зліт і посадка "Мрії" ставали видовищем, яке приваблювало пресу і людей з усього світу.

Ви можете знищити літак, але ви не можете вбити Мрію. Одного разу "Мрія" знову літатиме.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official SE MT001SE характеристики

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

На згадку про дивовижний, унікальний, літак "Metal Time" представляє ліцензійну модель Ukrainian Dream SE. Це результат спільної ініціативи Антонова, Metal Time та української поштової служби "Укрпошта". Ukrainian Dream - це офіційно ліцензійна модель. Тому ми приділили велику увагу кожній можливій деталі. Корпус і механізм були розроблені з великою точністю, щоб кожна деталь рухалася правильно і була візуально точною. Літак стоїть на підставці і може бути легко знятий.

Крім усіх необхідних для складання деталей, до набору входить поштова марка "Мрія", випущена обмеженим тиражем. Разом з маркою додається сертифікат подяки і підтримки від "Антонов Авіа", в якому документально підтверджується ваша підтримка "Мрії" і програм з відновлення авіації.

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official SE MT001SE прототип

Разом з "Антоновим" Metal Time підтримує українські програми відновлення авіації, включаючи:

  • відновлення літака AN-225 "Мрія";
  • навчання нових пілотів і авіаційних інженерів;
  • відновлення будинків співробітників "Антонова", зруйнованих під час війни.

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official SE MT001SE фото збоку

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Як і всі збірні набори Metal Time, модель "Ukrainian Dream" виготовлена з високоякісної, екологічно чистої неіржавкої сталі, схваленої для виробництва товарів народного споживання та іграшок.

Точне лазерне різання набору виключає можливість порізів у процесі складання.

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official SE MT001SE модель на підставці

Виготовлені з матової та полірованої нержавіючої сталі, наші моделі вигідно відрізняються від традиційних моделей, зроблених із пластику або дерева.

"Ukrainian Dream" - це не просто модель "збери сам" або красивий сувенір. Це пам'ятник, присвячений інженерам і робітникам Антонівської авіації, які створили це диво інженерної думки. З огляду на те, що у світі було побудовано лише 1 літак AN-225, ця модель дає можливість нам дозволити "Мрії" жити далі, поки ми чекаємо на її повернення.

Складання наших моделей не тільки принесе вам години задоволення, а й розповість про унікальні ікони історії.

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official SE MT001SE фото збоку

Моделі "MetalTime" призначені не тільки для вашого власного задоволення, а і є чудовими подарунками. Вони матимуть чудовий вигляд у вашому будинку або офісі.

Кожна з наших моделей має унікальний серійний номер, що робить їх предметом колекціонування і торгівлі. Клуб власників моделей "Metal Time" - це зростаюча спільнота людей, захоплених моделізмом. Наша програма лояльності "Metal Time" дарує сюрпризи членам клубу.

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official SE MT001SE гравірування

"Ukrainian Dream" ідеально підходить як для колекціонерів моделей, так і для фанатів авіації та любителів історії. Ця модель є флагманом "авіаційної колекції" Metal Time, яка вже налічує близько десятка легендарних літаків.

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official SE MT001SE фото зверху

"Мрія" матиме чудовий вигляд у вашому домі чи офісі та стане чудовим подарунком для тієї людини у вашому житті, яка є шанувальником авіації або ікон історії. А частина від кожної проданої моделі передається на відновлення української авіації.

Збірна модель "Ukrainian Dream" призначена для широкого кола користувачів віком від 14 років і старше. 

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official SE MT001SE комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT001SE

Кількість деталей:

31 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

2 години

Розмір моделі (см):

1.5 x 5 x 11.3

Розмір моделі, дюйми:

4.53 x 1.97 x 4.45

Комплектація:

Стальні пластини 2 шт

Інструкція

Полірувальна тканина

Завантаження…