Колекційна модель Metal Time Stellar Raiders MT051

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

"Стародавні астронавти" - псевдонаукова гіпотеза, згідно з якою розумні позаземні істоти відвідували Землю і вступали в контакт з людьми в давнину і доісторичні часи. Прихильники припускають, що цей контакт вплинув на розвиток сучасних культур, технологій, релігій і біології людини. Поширеною є позиція, що божества більшості, якщо не всіх, релігій мають позаземне походження, і що передові технології, принесені на Землю стародавніми астронавтами, були інтерпретовані первісними людьми як доказ божественного статусу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

У далекому 1948 році поблизу американського містечка Розуелл на Землю впав об'єкт, який досі вважається кораблем прибульців. Однак ні тоді, ні в усі наступні роки ніхто не бачив подібних апаратів зблизька. Однак образ "літаючої тарілки", запущений в маси журналістами, став впізнаваним мемом, що перетворився на явище масової культури.

Metal Time Stellar Raiders MT051 ескіз

"Metal Time" створює моделі будь-яких пристроїв, що піддаються інженерному аналізу та конструкторському втіленню, і не може залишатися осторонь об'єктів, які розбурхують людську свідомість. Тому в новій моделі для набору "Збери сам" "Stellar Raiders" були зібрані всі впізнавані риси кораблів прибульців з космосу.

Тепер вам не потрібно їхати в Розвелл на пошуки "літаючої тарілки". Вона приземлиться прямо біля вашого будинку!

Metal Time Stellar Raiders MT051 параметри

За основу інженери "Metal Time" взяли форму "літаючої тарілки", а також численні легенди про те, що інопланетяни викрадають людей і тварин. Щоб досягти потрібного рівня натхнення для створення моделі "Stellar Raiders", всій команді довелося перечитати гору фантастичної літератури, переглянути безліч коміксів і 10 сезонів серіалу "Секретні матеріали".

Завдяки цьому результат вийшов чудовим, і він сподобається як прихильникам ідеї неминучого інопланетного вторгнення, так і скептикам. Тому що модель "Stellar Raiders" надзвичайно гарна. Дизайнери використали безліч художніх елементів, кольорову нержавіючу сталь, складні методи травлення, висічки, світлові ефекти та складні механізми.

Metal Time Stellar Raiders MT051 корова на механізмі

Все це ставить перед власниками конструктора дуже складне завдання, адже для того, щоб зібрати цю модель, їм доведеться застосувати свої навички, набуті під час роботи з нашими попередніми конструкторами.

З іншого боку, поповнення колекції моделей Metal Time готовою до польоту моделлю НЛО стане довгоочікуваною нагородою для шанувальників металевих DIY-моделей і прикрасить будь-який трофейний магазин.

Metal Time Stellar Raiders MT051 прибульці всередині

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Як і всі конструктори "Metal Time", модель "Stellar Raiders" виготовлена з нержавіючої сталі, харчової та дозволеної для використання у виробництві товарів широкого вжитку та іграшок.

Щоб надати моделі унікального вигляду, деякі деталі пофарбовані в різні кольори: "обідок" тарілки — зелений, а купол — синій. Вони також прикрашені стилізованою "інопланетною" символікою. На куполі рельєфними крапками зображені знаки, що нагадують архітектуру QR-кодів, а на обідку — візерунок з вирізаних отворів.

"Промені", що виходять з центру корабля, стали основою для стенду в стилі модерн. Між "променями" знаходиться корова, яку інопланетяни викрадають для експериментів (або заради молока, як у популярному телесеріалі). Завдяки вбудованому механізму тварину можна як втягнути в тарілку, так і опустити на землю.

Metal Time Stellar Raiders MT051 модель повністю

Всередині моделі інопланетного корабля знаходяться його "пілоти" - класично зображені прибульці.

Вся конструкція тарілки обертається навколо своєї осі. Ефект прибуття доповнюється світловими ефектами від джерела світла, розташованого всередині конструкції. Завдяки численним отворам у тілі моделі, вона створює відблиски на стінах і стелі приміщення, що робить її не лише декоративним елементом, а й оригінальним джерелом освітлення.

Для "Metal Time" "Stellar Raiders" - одна з перших у лінійці 2022 року, і вона демонструє нові тренди наборів конструкторів на новий рік.

Кольоровий метал, світлові ефекти та безліч рухомих деталей стають новим напрямком розвитку наших конструкторів. Точний розкрій набору виключає можливість порізів в процесі складання.

Metal Time Stellar Raiders MT051 вигляд НЛО

Приємні тактильні відчуття вигідно відрізняють сталеві деталі від дерев'яних або пластикових, що використовуються в інших конструкторах. Процес складання моделі і результат у вигляді готової моделі принесе вам задоволення відчути себе інженером-конструктором. Модель "Stellar Raiders" може зайняти почесне місце як трофей, нагорода або стати частиною дизайну кімнати.

Зручне плоске пакування з екологічного картону, що підлягає вторинній переробці, поєднує в собі компактність і естетику статусного подарунка.

Metal Time Stellar Raiders MT051 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT051

Кількість деталей:

80 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

5

Час на складання (у середньому):

8 годин

Розмір моделі (см):

18 x 18 x 23

Розмір моделі, дюйми:

7.1 x 7.1 x 9.1

Комплектація:

Стальні пластини 11 шт

Посібник користувача

Батарейний блок

Вимикач живлення

Шестерні

Електродвигун

Світлодіодна стрічка

Плоскогубці

Напильник

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки

Завантаження…