Колекційна модель Metal TimeUkrainian Dream Official Exclusive Edition (double color) MT001EE/READY (зібрана модель)

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

До Вашої уваги Зібрана Колекційна модель Metal TimeUkrainian Dream Official Exclusive Edition.

Спільно з компанією "Антонов" Metal Time підтримує програми відновлення української авіації, включно:

  • відновлення літака AN-225 "Мрія";
  • навчання нових пілотів і авіаційних інженерів;
  • відновлення будинків співробітників "Антонов", зруйнованих під час війни.

1988 року "Антонов" побудував найбільший у світі вантажний літак AN-225, названий "Мрія", і посадив його в аеропорту Гостомель у Києві, Україна.

Його характеристики вражають уяву: довжина 275 футів, ширина 288 футів і висота 59 футів. Щоб зрозуміти, наскільки величезною була "Мрія", уявіть собі шестиповерховий будинок із чотирма входами. "Мрія" важила 285 тонн і могла підняти ще 250 тонн. Це був абсолютний рекорд. "Мрія" була просто "звіром". Жоден літак на землі не міг наблизитися до такої вантажопідйомності. Наприклад, "Мрія" могла перевезти стадо з 42 слонів або понад 1,8 мільйона iPhone.

Протягом багатьох років AN-225 "Мрія" перевозив жирафів, яхти, частини електростанцій та інші великі предмети, які не могли перевезти інші літаки. На "Мрії" здійснив свій найтриваліший політ перший радянський "Шаттл" під назвою "Буран". Після короткого польоту в космос "Буран" залишився на землі, а "Мрія" продовжувала парити!

Такий дивовижний подвиг інженерної думки рідко можна було побачити на Землі. Кожен зліт і посадка "Мрії" ставали видовищем, яке приваблювало пресу і людей з усього світу.

Ви можете знищити літак, але ви не можете вбити Мрію. Одного разу "Мрія" знову літатиме.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Зібрана Колекційна модель Metal TimeUkrainian Dream Official Exclusive Edition

Коллекционная модель Metal Time Ukrainian Dream Official Exclusive Edition (double color) MT001EE характеристики

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Мрія - найбільший у світі транспортний літак AN-225, побудований українськими інженерами та авіабудівниками. Цей літак був флагманом світової авіації.

Колекційна модель Metal Time Ukrainian Dream Official Edition MT001 прототип

Розміри цього літака були воістину унікальними: довжина - 84 м, висота - 18,2 м. Щоб зрозуміти ці цифри, уявіть собі шестиповерховий будинок із чотирма під'їздами. "Мрія" важила 285 тонн і могла підняти ще 250. Це абсолютний рекорд серед апаратів важчих за повітря, які коли-небудь підіймалися в повітря на планеті. Наприклад, "Мрія" могла б перевезти стадо з 42 слонів. Або мільйон айфонів. Або цілий Boeing 737.

Коллекционная модель Metal Time Ukrainian Dream Official Exclusive Edition (double color) MT001EE вид

В історії польотів AN-225 "Мрія" були епізоди перевезення жирафів, яхт, частин електростанцій. На його борту здійснив свій найтриваліший політ перший радянський "Шаттл" під назвою "Буран". Наприкінці лютого 2022 року, під час російської атаки, "Мрія" була знищена. Але мрію не зруйнувати.

Але інженери "Metal Time" відродили літак у вигляді збірної масштабної моделі. Перед вами ексклюзивне видання моделі "Ukrainian Dream", відзначене нагородами.

Коллекционная модель Metal Time Ukrainian Dream Official Exclusive Edition (double color) MT001EE вид зверху

На згадку про видатний унікальний літак, "Metal Time" представляє Ukrainian Dream - модель для самостійного складання.

Літак з'єднаний з підставкою, в якій міститься заводний пружинний механізм із ключем. Рух механізму передається на "двигуни" системою шестерень і приводить у рух лопаті на турбінах. Модель містить кольорові деталі з нержавіючої сталі. Це ідеальний подарунок для любителів історії авіації. Ексклюзивне видання моделі має ексклюзивні особливості дизайну, як-от наліпки та написи на фюзеляжі. "Ukrainian Dream ЕЕ" може використовуватися окремо від підставки. У цьому випадку автоматичний рух лопатей не здійснюється.

Коллекционная модель Metal Time Ukrainian Dream Official Exclusive Edition (double color) MT001EE гравірування

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Спільно з компанією "Антонов" Metal Time підтримує програми відновлення української авіації, зокрема:

  • відновлення літака AN-225 "Мрія";
  • навчання нових пілотів і авіаконструкторів;
  • відновлення будинків співробітників "Антонова", зруйнованих під час війни.

Як і всі моделі "Metal Time", "Ukrainian Dream EE" виготовлено з екологічно чистої неіржавкої сталі, використовуваної в харчовій промисловості та схваленої для виробництва споживчих товарів та іграшок.

Коллекционная модель Metal Time Ukrainian Dream Official Exclusive Edition (double color) MT001EE на підставці

Точний розкрій набору виключає можливість порізів у процесі складання. Деталі точно підігнані одна до одної та не створять проблем під час складання.

Приємні тактильні відчуття, міцність і естетика матового металу вигідно відрізняють сталеві деталі від дерев'яних або пластикових, які використовуються в інших наборах конструкторів. Зручне плоске пакування з екологічно чистого перероблюваного картону поєднує в собі компактність і естетику статусного подарунка.

Кожен, хто купив модель "Metal Time", отримує клубний значок, сертифікат подяки та унікальний номер, що присвоюється кожній моделі. Вступ до клубу "Metal Time" відкриває додаткові можливості для кожного покупця.

Коллекционная модель Metal Time Ukrainian Dream Official Exclusive Edition (double color) MT001EE зверху

"Ukrainian Dream ЕЕ" - це не просто модель для самостійного складання або красивий сувенір. Це пам'ятник праці видатних авіабудівників, які зуміли створити унікальний літак. З огляду на те, що AN-225 існував у єдиному екземплярі, ця модель — шанс зберегти частинку цього технічного дива і водночас узяти участь у його відродженні.

Складання моделі "Ukrainian Dream ЕЕ" - непросте випробування для любителів технічної творчості. Складна конструкція і безліч деталей вимагатимуть граничної концентрації та багато часу для досягнення результату. Ця модель належить до категорії найскладніших для складання в колекції "Metal Time".

"Ukrainian Dream ЕЕ" призначена для любителів авіації, механізмів та історії, а також колекціонерів самозбірних моделей. Ця модель є флагманом "авіаційної колекції" "Metal Time", яка вже налічує близько десятка легендарних літаків.

Модель AN-225 може стати приголомшливою прикрасою будинку, кабінету, офісу або стати частиною композиції, присвяченої історії авіації. Його також можна використовувати як елемент макета аеропорту, де він займе своє заслужене флагманське місце.

Зібрана Колекційна модель "Ukrainian Dream EE" - це чудовий подарунок, який несе в собі велику місію, адже частина вартості кожної моделі буде спрямована на відновлення української авіації.

Коллекционная модель Metal Time Ukrainian Dream Official Exclusive Edition (double color) MT001EE комплектація

Тип: Зібрана колекційна модель
Бренд: Metal Time
Модель:

MT00EE

Розмір моделі (см):

38.1×39.8×11.5

Розмір моделі, дюйми:

15×4.53×15.67

Комплектація:

Колекційна модель

Плоскогубці

Напильник

Інструкція

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки

Поштова марка "Українська мрія"

Сертифікат подяки

Завантаження…