Колонка з функцією бездротової зарядки Xiaomi XMWXCLYYX01ZM

Компактний і елегантний дизайн

Xiaomi XMWXCLYYX01ZM — це бездротова колонка з гарною якістю звуку і підтримкою функції швидкої бездротової зарядки потужністю до 30 Вт.

Це відмінний вибір як для використання, так і для оптимізації житлового простору, завдяки компактним розмірам 23.4 x 8.65 x 7.39 см і елегантній трапецієподібній формі з витонченими закругленими краями.

Над пристроєм розташовані кнопки включення та збільшення/зменшення гучності.

Корпус виробу виконаний з міцного пластику білого кольору. Лицьова панель спроектована під зручним кутом для розміщення смартфона і покрита м'якою тканиною, яка надає йому солідний та вишуканий вигляд.

Бездротове підключення

Бездротова колонка обладнана Bluetooth 5.0, який забезпечує надійний зв'язок зі смартфонами, планшетами, ноутбуками в межах 10 метрів.

Потужний та якісний звук

У бездротової колонці використовується підсилювач звуку високої гучності до 280cc, а також 2 динаміками потужністю 5 Вт, які підтримують пасивний випромінювач низьких частот для забезпечення якісного звучання.

Інтегрований мікрофон з шумозаглушенням

У той же час пристрій обладнаний мікрофоном з ехоподавленням для підтримки високоякісних викликів, так що користувачі можуть використовувати динамік для розмов.

Підтримка бездротової зарядки

Bluetooth-колонка з вбудованою бездротовою зарядкою потужністю 30 Вт, відповідає стандарту Qi і тому може використовуватися для смартфонів, що працюють на Android і iOS.

При бездротовій зарядці смартфон буде відображати екран очікування, щоб відображати час, а також повідомлення.

Вертикальна та горизонтальна зарядка

Кут нахилу зарядної поверхні становить 20°, так що користувачі можуть заряджати смартфон вертикально та горизонтально.

У той же час такий кут нахилу забезпечує кращу візуальну здатність для очей, щоб користувачі могли найкраще бачити екран смартфона.

Xiaomi XMWXCLYYX01ZM повністю відповідає стандартам безпеки. Пристрій захищений від перегріву при зарядці та від короткого замикання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Колонка з функцією бездротової зарядки
Бренд: Mi
Модель: XMWXCLYYX01ZM
Бездротове підключення: Bluetooth 5.0
Діапазон підключення: До 10 метрів
Розмір екрану динаміка: 40 мм
Потужність динаміка: 5 Вт
Потужність бездротової зарядки: 30 Вт
Вхідна напруга: 15 В / 3 А
Відстань зарядки: 4 мм
Робоча температура: 0 °C - 45 °C
Розмір: 234 x 86.5 x 73.9 мм