Комплект для прибирання Xiaomi Yijie Щітка + Совок YZ-02

Пара відмінних помічників у прибиранні

З комплектом аксесуарів для прибирання Yijie, ви зможете швидко прибрати сміття з поверхні кухонних і кімнатних меблів. Комплект складається зі зручної щіточки і совка. Вони виготовлені з набору якісних матеріалів: поліпропілену, термопластичної гуми (TRP), а також м'якого та міцного поліефірного волокна.

З таким набором зручно та приємно прибиратися в кімнаті.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Тримачі для комфортного прибирання

Ручна щітка і совок Yijie обладнані зручними ручками, завдяки яким виріб легко тримати в руці та при цьому із задоволенням наводити порядок в одній з кімнат будинку або квартири. Сміття в скриньках, на поверхні столу, на м'якому дивані або твердому дерев'яному стільці, тепер можна «зібрати» за лічені хвилини.

Комплект для прибирання Yijie Щітка + Совок YZ-02 дівчина

Кромка з TRP матеріалу

Нижня частина совка обладнана м'якою крайкою з термопластичної TRP гуми. Міцний, еластичний та досить зносостійкий TRP матеріал ідеально вписується в загальний дизайн виробу. А завдяки м'якій на дотик поверхні, виріб набагато приємніше тримати в руці під час прибирання. Крім того, завдяки своїй м'якій та еластичній структурі, вона не подряпає поверхню меблів і не пошкодить обшивку м'яких меблів.

Комплект для прибирання Yijie Щітка + Совок YZ-02 структура

Щільні поліефірні волокна щітки

Сама ж щітка оснащена щільними волокнами з поліефіру. Діаметр кожної нитки ~ 0.04 мм, що можна порівняти з діаметром волоса людини. Волокна скручуються між собою, завдяки чому матеріал набуває щільну структуру, що дозволяє більш ретельно захоплювати пил та сміття під час прибирання. Крім того, така конструкція істотно збільшує тривалість використання господарського аксесуара.

Комплект для прибирання Yijie Щітка + Совок YZ-02 волокна щітки

Поліефірні волокна мають дуже м'яку структуру і тому не дряпають поверхню меблів, що дозволить видаляти сміття навіть з поверхні м'якого крісла або дивана.

Комплект для прибирання Yijie Щітка + Совок YZ-02 прибирання зі столу

Совок з міцного поліпропілену

Совок і основа щітки Yijie виготовлені з міцного поліпропіленового матеріалу. Даний матеріал дуже стійкий до впливу неорганічних агресивних середовищ, а також володіє хорошими характеристиками міцності.

Комплект для прибирання Yijie Щітка + Совок YZ-02 прибирання меблів

Комплект Yijie - це пара необхідних в побуті аксесуарів, з якими приємно, зручно та легко наводити порядок в домі.

Комплект для прибирання Yijie Щітка + Совок YZ-02 на стіні

Тип: Комплект для прибирання (щітка і совок)
Бренд: Yijie
Матеріал: Поліефірне волокно (PET), поліпропілен (PP), термопластична гума (TRP)
Розмір: 30 х 18.2 х 10 см
Вага комплекта: 225 г