Комплект для прибирання Xiaomi Yijie Щітка + Совок YZ-03

  • Білий
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Відмінні помічники в прибиранні

З комплектом Yijie прибирання стане більш легким, швидким і невимушеним. Комплект включає щітку та совок виготовлених з комбінації якісних матеріалів: тримач з міцного алюмінію, насадка з еластичної ПЕТ пряжі, совок з поліпропілену, а також кромка тримача з термопластичної гуми TRP. З набором Yijie ваш паркет, підлога та ламінат - будуть сяяти чистотою!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Тримачі для комфортного прибирання

Щітка і совок Yijie мають довгі тримачі, які виготовлені з міцного алюмінію. Довжина тримача з щіткою - 86 см, тримача з совком - 95 см. Тепер вам буде набагато легше збирати сміття з під меблів і самих важкодоступних куточків кімнати. Для зручності зберігання щітка і совок мають розбірну конструкцію.

Комплект для прибирання Yijie Щітка + Совок YZ-03 з дівчиною в кімнаті

Кромка з TRP матеріалу

Верхня частина тримача обладнана м'якою термопластичной TRP гумою. Міцний, еластичний та досить зносостійкий TRP матеріал ідеально вписується в загальний дизайн виробу. А завдяки м'якій на дотик поверхні, виріб набагато приємніше тримати в руці під час прибирання.

Комплект для прибирання Yijie Щітка + Совок YZ-03 кромка

Щільні поліефірні волокна щітки

Сама ж щітка виробу оснащена щільними волокнами з поліефіру. Діаметр кожної нитки ~ 0.04 мм, що можна порівняти з діаметром волоса людини. Волокна скручуються між собою, завдяки чому матеріал набуває щільну структуру, що дозволяє більш ретельно захоплювати пил та сміття під час прибирання паркету і ламінату. Крім того, така конструкція істотно збільшує тривалість використання господарського аксесуара.

Комплект для прибирання Yijie Щітка + Совок YZ-03 волокна

Поліефірні волокна мають дуже м'яку структуру і тому не дряпають поверхню паркету, ламінату, лінолеуму та інших видів підлогового покриття.

Комплект для прибирання Yijie Щітка + Совок YZ-03 підлогове покриття

Совок з міцного поліпропілену

Совок Yijie виготовлений з міцного поліпропіленового матеріалу. Даний матеріал дуже стійкий до впливу неорганічних агресивних середовищ, а також володіє хорошими характеристиками міцності.

Комплект для прибирання Yijie Щітка + Совок YZ-03 промивка під водою

Комплект Yijie - це пара необхідних в побуті аксесуарів, з якими приємно, зручно та легко наводити порядок в будинку або квартирі.

Комплект для прибирання Yijie Щітка + Совок YZ-03 в кімнаті

Тип: Комплект для прибирання (щітка і совок)
Бренд: Yijie
Матеріал:  Алюміній, поліефірне волокно (PET), поліпропілен (PP), термопластична гума (TRP)
Розмір:  Довжина тримача з щіткою - 86 см, тримача з совком - 95 см
Вага комплекту:  490 г