Комплект клавіатура + миша для смартфона Xiaomi Baseus GAMO (BS-GA01)

Мобільна клавіатура та мишка GAMO BS-GA01, покращує ігровий процес і дозволить вам грати в складні ігри більш професійно.

Підключення по Bluetooth

Підключіться до смартфону через Bluetooth, швидко визначте сполучення та підключіть мишу і клавіатуру, щоб насолоджуватися мобільного грою. GAMO BS-GA01 підтримує операційні системи Android і iOS.

Підвищення точності положення клавіш

Незалежно досліджена та розроблена технологія «проектування», точно зіставляє клавіші управління мишею та клавіатурою з відповідними ключовими позиціями в грі, сумісна з більшістю екранів смартфонів, представлених на ринку, що робить натискання та стрілянину зі зброї більш плавними і стабільними.

Клавіатура для управління однією рукою

Клавіатура GAMO BS-GA01 оснащена високотехнологічним підсвічуванням зі справжніми високочутливими механічними клавішами зі строком служби до 50 мільйонів натиснень.

Положення клавіш відповідає конструкції осі, сила натискання рівномірна, так що ви можете не побоюватися часткового натискання.

Пробіл великої площі

Пробіл творчо переміщений в положення великого пальця. Він займає велику площу для більш зручного управління та швидкої реакції на атаку.

Продумані клавіші

Висота клавіш, кут нахилу і розкладка клавіш були оптимізовані, щоб більше підходити для операційного середовища мобільних ігор.

Ігрова миша з дев'ятьма кнопками

Ігрова миша GAMO BS-GA01 підтримує 9 програмованих кнопок, оснащених оптичним датчиком з чутливістю 6400 точок на дюйм, для досягнення точного позиціонування управління, що приголомшує гравців.

Виступ для зручного захоплення

Мишка має обтічний зовнішній вигляд. Також, пристрій відрізняється ергономічним дизайном і спеціальним виступом, адаптованим під великий палець правої руки.

Механічне коліщатко

Ступеневе механічне безшумне коліщатко, має швидкий відгук і забезпечує плавну роботу з ігровою мишкою.

Красиве підсвічування

Ігрова мишка GAMO BS-GA01 оснащена 18 світлодіодами, які блимають холодним світлом для забезпечення класного ігрового досвіду.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Bluetooth-адаптер
Бренд: Baseus
Модель: BS-GA01
Інтерфейс: Джерело живлення Type-C / USB x 2 для підключення до клавіатури / миші
Матеріали: Полікарбонат + силікон
Версія Bluetooth: V4.0
Відстань зв'язку: 5 метрів
Вхідний струм: Не менше DC 5В / 1A
Сумісність: Android, iOS
Тип: Ігрова клавіатура (механічна)
Модель: GK01
Довговічність: До 50 мільйонів натиснень
Інтерфейс: Стандартний USB
Сумісність: Сумісність з ігровим адаптером Baseus GAMO, Windows 2000 / XP / ME / Vista / 7/8/10, Android, Linux, iOS, iMac
Розмір: 245.4 x 150.2 x 39 мм
Вага: 514.5 г
Тип: Ігрова миша
Модель: GK01
Матеріали: Полікарбонат + силікон
Інтерфейс: Стандартний USB
Сумісність: Сумісність з ігровим адаптером Baseus GAMO, Windows 2000 / XP / ME / Vista / 7/8/10, Android, Linux, iOS, iMac
Розмір: 131.2 x 81.6 x 42.4 мм
Вага: 143.6 г