Комплект мікрофонів Thunderstone KTV professional wireless Xiaomi Microphone Black 2 шт

Thunderstone KTV - два професійних бездротових мікрофона, які розроблені спеціально для домашнього кінотеатру і дозволять вам відчути дуже високу якість звуку. У бездротовому кремнієвому мікрофоні Thunderstone, реалізована унікальна технологія восьмиканальної передачі сигналу без застосування проводів. Це дозволить вам рухатися вільно виконуючи улюблені пісні, а також відчути високоякісну та швидкісну передачу звуку.

Насолоджуйтесь виконанням своїх улюблених композицій!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Комплект мікрофонів Thunderstone KTV

Thunderstone KTV - два професійних бездротових мікрофона, які розроблені спеціально для домашнього кінотеатру і дозволять вам відчути дуже високу якість звуку.

Комплект мікрофонів Thunderstone KTV professional wireless microphone крупним планом

У бездротовому кремнієвому мікрофоні Thunderstone, реалізована унікальна технологія восьмиканальної передачі сигналу без застосування проводів. Це дозволить вам рухатися вільно виконуючи улюблені пісні, а також відчути високоякісну та швидкісну передачу звуку. Насолоджуйтесь виконанням своїх улюблених композицій.

Комплект мікрофонів Thunderstone KTV professional wireless microphone караоке

Шумозаглушення та чутливість вищого класу

Караоке мікрофон Thunderstone KTV вельми чутливий, він здатний швидко передавати навіть незначні вимовлені вами слова і звуки без спотворення. Застосування інноваційної системи фільтрів в конструкції мікрофона, дозволило позбутися від сильних вібрацій повітря, шумів, різких звуків та інших небажаних звукових ефектів. Тихо вимовлені слова або звуки - мікрофон передає чудово, знижуючи до мінімуму можливі спотворення.

Комплект мікрофонів Thunderstone KTV professional wireless microphone складові частини

Інноваційна металева 3D-сітка

Головка мікрофона Thunderstone KTV оснащена металевою 3D-сіткою, яка не тільки захищає звукову мембрану, але і завдяки унікальній конструкції розділяє коливання повітря та відокремлює шуми, не допускаючи їх безпосередньо до мембрани. До того ж вона оснащена спеціальним покриттям, завдяки якому, мікрофон буде виглядати як новенький навіть через тривалий період використання.

Комплект мікрофонів Thunderstone KTV professional wireless microphone металева 3D-сітка

Ефективна фільтрація різких коливань повітря

Можливо Ви раніше стикалися з так званим ефектом різкого видиху і вдиху, які були чутні при виконанні будь-якої пісні. У конструкції професійного мікрофона Thunderstone KTV є двошаровий фільтр, який виготовлений із застосуванням сучасних матеріалів, що дозволить ефективно погасити різкі коливання при вдиху / видиху. Тепер Ви почуєте з динаміків домашнього кінотеатру, що таке чисте звучання.

На графіку, який розміщений трохи нижче, Ви можете ознайомитися з цифровими показниками тестування інноваційного мікрофона Thunderstone KTV. Практично ідеальні результати тестування в багатьох частотних діапазонах і вельми точна передача звуку за допомогою відтворюючого пристрою.

Електронна складова конструкції мікрофона, а саме автоматично налаштовується еквалайзер, автоматичне регулювання гучності сигналу та сучасна система шумозаглушення - дозволили отримати схвальні відгуки і високу оцінку серед професіоналів.

Комплект мікрофонів Thunderstone KTV professional wireless microphone графік фільтрації різких коливань повітря

Вирівнювання звуку і адаптивність пристрої

Thunderstone KTV - Bluetooth мікрофон, який за рахунок застосування цифрових технологій здатний усувати плаваючий ефект, який з'являється через зміну відстані до рота при виконанні музичної композиції. Якість звучання на висоті!

Створено на основі багаторічного досвіду професіоналів

Караоке-мікрофон Xiaomi Thunderstone KTV розроблявся з урахуванням багаторічного досвіду професійних музичних виконавців і сучасних віянь. Мікрофон вмістив в себе всі найнеобхідніші складові, які забезпечать прийом / передачу звуку без дротів на високоякісному рівні.

Комплект мікрофонів Thunderstone KTV professional wireless microphone дівчина з мікрофоном

Швидке і просте підключення

Все що вам необхідно зробити - вставити спеціальний приймач сигналу (йде в комплекті) з USB 2.0 інтерфейсом, підключити до відповідного роз'єму Вашого домашнього кінотеатру, включити музичну композицію і можна починати співати.

Всього 2 батарейки для забезпечення живлення мікрофона

Високотехнологічний мікрофон Thunderstone KTV пристрій з низьким рівнем енергоспоживання. Щоб забезпечити роботу кремнієвого мікрофона протягом тривалого періоду часу - цілком достатньо двох батарейок АА.

Комплект мікрофонів Thunderstone KTV professional wireless microphone приймач сигналу

Ергономіка

Ергономічність і компактність пристрою, дозволяє йому легко розміститися навіть в руці підлітка. Універсальний мікрофон Thunderstone KTV легко синхронізується з будь-аудіотехнікою, яка обладнана роз'ємом USB. Стильний дизайн в комплексі з чудовими технічними характеристиками, порадують як любителя, так і професійного музичного виконавця.

Комплект мікрофонів Thunderstone KTV professional wireless microphone дівчина та хлопець співають караоке

Бездротовий мікрофон: Bluetooth мікрофон з бездротовим трансивером
Бренд: Mi
Робоча напруга: 2.2В~3В
Батарейки: 2 батарейки типу R6 АА (кожна)
Тип мікрофону: Динамічний
Спрямованість: Суперкардіоіда
Вихідний опір: Відсутній
Діапазон частот: 70Гц ~ 15кГц
Спотворення (THD + N): 0.25%
Співвідношення «сигнал / шум»: 86дБ (@1кГц)
Потужність передачі: 12дБм (опорна потужність 1 мВт)
Чутливість: -49дБ В/Па +3дБ (1кГц, 0дБ=1В/Па)
Робоча напруга:
Джерело живлення: Порт живлення USB
Канал прийому: 2
Частота дискретизації: 48кГц
Бітрейт: 16 біт
Робочий діапазон частот: 5.8G ISM band
Робочий частотний канал: 5725мГц ~ 5846мГц
Програмне забезпечення: Не обмежено
Підтримка: Mi TV 3S 65 "дюймів, Mi Soundbar
Комплектація: Мікрофон х1, бездротове радіопристрій х1, лужні батарейки х4, інструкція і гарантія х1
Розмір мікрофона: 262.7 х 51.7 мм
Вага мікрофона: 322 г
Розмір бездротового трансивера: 44.2 х 18 х 15.6 мм
Вага бездротового трансивера: 7.4 г
Робоча напруга: 2.2В-3В
Живлення: ZMI Rainbow 5 AA 2 шт
Діаграма спрямованості: Ультра кардіоїда
Діапазон частот: 70Гц-15кГц
Коефіцієнт нелінійних спотворень + шум (THD + N): 0.25%