Комплект наволочок до подушок Z1 Gray 2 шт в упаковці

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Комплект наволочок до подушок 8H Z1 - безпека та комфорт вашого сну.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Комплект наволочок до подушок Z1 Gray/Beige

Наволочка виготовлена із застосуванням шведської антибактеріальної захисної технології від кліщів - Polygiene®. У структурі наволочки відсутнє будь-яке хімічне покриття, але при цьому до складу включені захисні матеріали, які застосовуються в медичній практиці та ефективно перешкоджають проникненню, та поширенню кліщів, бактерій та інших шкідливих організмів.

Використання в конструкції наволочки Z1 Gray pillowcasesантибактеріального матеріалу CleanCool, до складу якого входять іони срібла - дозволило забезпечити безперервний захист від шкідливих мікроорганізмів. На захищеній поверхні CleanCool, кількість мікробів може бути зменшена до 99%.

Основний матеріал, який входить до складу наволочок Z1 Gray pillowcases - Tianzhu бавовна - завдяки йому наволочка дуже м'яка та приємна на дотик. Серед інших особливостей наволочка також оснащена зіпером, який завдяки продуманому до дрібниць дизайну - легко ховається під матерію наволочки та тим самим оберігає Вас від подряпин.

З двома антибактеріальними наволочками до подушки 8H Z1, Ви можете бути впевненими, що ваш сон буде безпечним і комфортним.

Тип: Комплект наволочок до подушок Z1
Бренд: Mi
Розмір: 640 х 440 мм
Матеріал: Tianzhu бавовна + CleanCool матеріал
Колір: Gray/Beige