Комплект повітряних фільтрів для авто Xiaomi SmartMi QCKTLBT/03ZM

Свіже повітря в салоні автомобіля

Через закритий внутрішній простій автомобіля, водії дуже часто використовують кондиціонери, які створюють приємну атмосферу, забезпечуючи комфортне перебування в салоні автомобіля. Тим не менше, використання кондиціонера в авто, протягом тривалого часу, без ретельного очищення, сприяє накопиченню бактерій та неприємних запахів, а також зниженню ефективності фільтрації.

Позбутися від неприємних запахів, пилу та бактерій допоможе повітряний фільтр SmartMi, особлива структура якого дозволяє затримувати на волокнах фільтруючих матеріалів вологу та дрібні частинки розміром від 0.3 мкм.

Насолоджуйтеся свіжим повітрям з повітряним фільтром SmartMi!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Німецька якість

Висококласна фільтрація

Повітряний фільтр Smartmi складається з високоякісних фільтруючих матеріалів, які імпортуються з Німеччини. Унікальна структура фільтра з перекриваючими шарами забезпечують фільтрацію повітря з двох сторін, створюючи приємну атмосферу чистого повітря.

Комплект повітряних фільтрів для авто SmartMi крупним планом

Вибір фільтра відповідно до моделі автомобіля

Повітряний фільтр SmartMi доступний в різних розмірах, в тому числі: FT (для Toyota, Lexus, Subaru, Land Rover, BYD ...), повітряний фільтр BT (для Honda і Acura ...), повітряний фільтр TY для Buick, Cadillac , Chevrolet, Roewe ...) і фільтра DZ (для Audi, Volkswagen, SEAT ...).

* З повний списком марок і моделей автомобілів в які можна встановити повітряний фільтр Smartmi BT, можна ознайомитися в кінці опису.

Комплект повітряних фільтрів для авто SmartMi в авто

Багатошарова структура

Вдосконалені фільтруючі матеріали

Повітряний фільтр Smartmi для кондиціонування повітря в автомобілі, використовує вдосконалену фільтруючу конструкцію, що включає в себе чотири шари фільтрів: зовнішній фільтр виготовлений з поліпропілена (попередня фільтрація), другий - ультратонкий шар з поліпропіленового волокна, третій - адсорбційний шар з активованого вугілля та кокосового горіха, четвертий - з ПЕТ-волокна.

Комплект повітряних фільтрів для авто SmartMi структура фільтра

За винятком випадків, коли ви відкриваєте бічні вікна автомобіля, навколишнє середовище в автомобілі схоже на вакуум, в якому парять різні домішки, пил, волосся, пух або дрібне сміття, яким ви дихаєте.

Комплект повітряних фільтрів для авто SmartMi перший фільтруючий шар

Зовнішній фільтр виготовлений з поліпропілену, який виступає в якості бар'єру для потрапляння в салон автомобіля пилу, пуху та т.ін. Потім розміщений другий ультратонкий шар з поліпропіленового волокна, який підлягає електростатичному опроміненню для нейтралізації заряду частинок пилу, тому він може ефективно фільтрувати до 97% пилу розміром - PM2.5, 0.3 мкм. У той же час цей фільтр перешкоджає попаданню пилку, бактерій та інших шкідливих речовин.

Комплект повітряних фільтрів для авто SmartMi другий фільтруючий шар

Далі - опорний шар активованого вугілля, який не тільки дезодорує, але і «посилює» ефект фільтрації попередніх шарів - перешкоджаючи потраплянню залишкового пилу. Крім того, в повітрі, що проходить через цей шар, нейтралізується неприємні запахи: сигаретного диму, автомобільних вихлопних газів, цвілі, зіпсованої їжі.

Комплект повітряних фільтрів для авто SmartMi третій фільтруючий шар

Фільтр є ідеальним вибором, якщо у вас є діти або літні родичі схильні до бактеріальних інфекцій, які потрапляючи в дихальні шляхи, безпосередньо впливають на здоров'я.

Комплект повітряних фільтрів для авто SmartMi горизонтально

Регулярна заміна фільтра кожні 3-6 місяців

Повітряний фільтр для кондиціонування повітря в автомобілях Smartmi має досить щільну структуру та може працювати безперервно протягом тривалого часу. Однак для забезпечення найкращої якості фільтрації, рекомендується проводити заміну фільтра кожні 3-6 місяців або кожні 5000 км пробігу.

Комплект повітряних фільтрів для авто SmartMi в автомобілі

Комплект повітряних фільтрів для авто SmartMi сумісність з марками авто

Модель: BT
Бренд: SmartMi
Розмір: 224 x 235 x 30 мм
Кількість складок: 30
Вага: 237.8 г
Поверхня фільтра: 0.39 м²
Вміст активного вуглецю: 250 г / м²
Продуктивність фільтра: 97%
Сумісність з марками та моделями автомобілів: Детально зазначено в описі
Комплектація: 2 фільтра BT