Комплект Рюкзак + Сумка U'REVO City Business Multifunction Computer/Portable Bag Black 2 pcs

Сумка і рюкзак в одному комплекті

Рюкзак і сумка U'REVO мають дуже приємний класичний дизайн. Обидва вироби відрізняються гарною місткістю, що дозволить компактно розмістити все необхідне для офісної роботи, навчання або для ділової поїздки.

Легко поміститися все найнеобхідніше для роботи та навчання

Для максимально комфортного розміщення більших предметів, в рюкзаку і сумці є спеціальний відсік, в якому легко поміститься, наприклад, ноутбук. В інші кишені, можна класти дрібні аксесуари та інші предмети (ключі, ручки, блокнот і тощо), які завжди будуть під рукою.

Зручність та практичність

Застосування високоякісних водовідштовхувальних матеріалів, збереже ваші речі від попадання на них води в дощову погоду. Тканина, яка використовувалася при створенні парочки зручних аксесуарів - має гарну стійкість до механічних впливів, що дозволить надовго зберегти їх первозданний вигляд.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Рюкзак
Бренд: U-REVO
Розмір: 295 х 410 х 110 мм
Матеріал: Штучна шкіра з поліуретановим покриттям (лицьова сторона), 100% нейлон (тильна сторона), 100% поліестер (підкладка)
Колір: Чорний
Тип: Сумка
Розмір: 350 х 250 x 30 мм
Матеріал: Штучна шкіра з поліуретановим покриттям (лицьова сторона), 100% нейлон (тильна сторона), 100% поліестер (підкладка)
Колір: Чорний