Комплект захисних плівок для Xiaomi Mi Note 3 ORIGINAL 1172700042 3шт

Захисна плівка Xiaomi для флагмана Mi Note 3 здатна захистити екран смартфона від подряпин і потертостей. Чудова передача кольору створить приємний ефект для ваших очей. Плівка ідеально підходить для смартфона Mi Note 3 акуратно прилягає до екрану.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Високий показник проникності захисної плівки, сприяє відмінної видимості, що не створить дискомфорту при використанні мобільного девайса. Захисна плівка настільки еластична, що її можна зігнути. Вона володіє показником твердості більш 2Н за шкалою Мооса, що підкреслює ефективний захист екрану від потертостей та подряпин.

Відсутність ефекту відображення надає додаткову перевагу та комфорт при використанні плівки в якості захисту дисплея вашого гаджета. Захисна плівка, має досить тонку структуру та не завадить при роботі з чутливий сенсором вашого девайса та істотно не відіб'ється на якості зображення.

Завдяки застосуванню беськлєєвой технології фіксації, плівки досить надійно кріпляться на екран і не залишають слідів, при її демонтажі. 3 плівки в комплекті дозволять вам з певною періодичністю проводити їх заміну в разі такої необхідності.

Сумісність: Mi Note 3
Бренд: Mi
Матеріал: PET (поліетилентерефталат)
Особливості: Пилонепроникність, стійкість до подряпин
Кількість плівок в комплекті: 3