Комплект захисних плівок для Xiaomi Redmi Note 5A ORIGINAL 1173000014 3шт

Захисна плівка Xiaomi для флагмана Redmi Note 5A здатна захистити екран смартфона від подряпин і потертостей. Чудова передача кольору створить приємний ефект для ваших очей. Плівка ідеально підходить для смартфона Redmi Note 5A акуратно прилягає до екрану.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Високий показник проникності захисної плівки, сприяє відмінної видимості, що не створить дискомфорту при використанні мобільного девайса. Захисна плівка настільки еластична, що її можна зігнути. Вона володіє показником твердості більш 2Н за шкалою Мооса, що підкреслює ефективний захист екрану від потертостей та подряпин.

Відсутність ефекту відображення надає додаткову перевагу та комфорт при використанні плівки в якості захисту дисплея вашого гаджета. Захисна плівка, має досить тонку структуру та не завадить при роботі з чутливий сенсором вашого девайса та істотно не відіб'ється на якості зображення.

Завдяки застосуванню беськлєєвой технології фіксації, плівки досить надійно кріпляться на екран і не залишають слідів, при її демонтажі. 3 плівки в комплекті дозволять вам з певною періодичністю проводити їх заміну в разі такої необхідності.

Сумісність: Redmi Note 5A
Бренд: Mi
Матеріал: PET (поліетилентерефталат)
Особливості: Пилонепроникність, стійкість до подряпин
Кількість плівок в комплекті: 3