Компьютер Xiaomi INWIN (i5 9600KF/GT710)

Компактний дизайн

Ігровий комп'ютер NINGMEI INWIN має вишуканий дизайн, міні-квадратну форму, що дозволить розмістити десктоп навіть на робочому столі.

Панель із загартованого скла

Використання утолщенного загартованого бокового скла дозволяє уникнути подряпин і забезпечує видимість комплектуючих комп'ютера.

650 Вт блок живлення

Поставляється з сертифікованим 8QPLUS блоком живлення потужністю 650 Вт, який забезпечує стабільність роботи ПК.

Бездротова зарядка

Верхня частина десктопу має інтегрований бездротовий зарядний модуль, який може заряджати смартфони навіть при вимкненій системі.

Швидкість бездротової передачі даних мережевої карти Intel Wireless-АС 9560 Wi-Fi приблизно в 2 рази вище, ніж у інших рішень Wi-Fi. Ви можете отримати швидку і плавну передачу, навіть якщо комп'ютер знаходиться далеко від маршрутизатора.

Підтримує зв'язок Bluetooth 5.0

IntelWireless-AC 9560 також підтримує Bluetooth 5.0, що приблизно в 2 рази швидше, ніж раніше.

Материнська плата з широкими можливостями

NINGMEI INWIN використовує материнську плату ROG STRIX Z390-I GAMING класу Rus STRIX Z390-I, оснащену більш потужним джерелом живлення і широкими можливостями управління охолодженням, а також дизайн версії Mini ITX і може легко управляти процесорами Intel нового покоління.

Вбудована технологія Aura RGB Synchro Lighting ігрової материнської плати серії ROG Strix Raptor може легко синхронізуватися з пам'яттю, радіатором і світлодіодним підсвічуванням RGB багатьох виробників. ASUS Au також пропонує легкий та інтуїтивно зрозумілий спосіб управління світловими ефектами.

Вражаючий звук supremeFX Gaming Audio

Звук SupremeFX, що поставляється з материнською платою ROG, використовує вдосконалену конструкцію електропроводки для зменшення шуму, ретельно відібрані компоненти і численні програмні функції для поліпшення ігрового процесу гравця.

Intel Gigabit LAN

Отримайте швидший і стабільний ігровий процес з Intel Gigabit LAN (1219-V). У Intel LAN є дві переваги, які можуть знизити навантаження на процесор і забезпечити більш високу передачу даних по TCP і UDP, роблячи передачу даних більш швидкої і плавної, а гри — більш захоплюючими!

Intel Core i5 дев'ятого покоління

NINGMEI INWIN оснащений процесором Intel Core i5 9600KF 9-го покоління, шістьма ядрами і шістьма потоками, продуктивністю 4.6 ГГц з автоматичним турбо-прискоренням.

Enjoy Edition використовує незалежну кіберспортивну відеокарту RTX2060 і оснащений технологією трасування променів для отримання реалістичного графічного зображення. Моніторинг програмного забезпечення GPU Tweak II дозволяє швидко налаштувати різні параметри продуктивності відеокарти.

Перемикати кілька сторінок за бажанням

Enjoy Edition підтримує багатоекранне з'єднання, сторінки можна перемикати за бажанням, і ви можете насолоджуватися прямою трансляцією під час гри.

Твердотільний накопичувач протоколу NVME

Твердотільний накопичувач NVME M.2 з інтерфейсом PCI-E 3.0, який в 5 разів швидше звичайного твердотільного накопичувача. Значно поліпшено швидкість копіювання файлів, читання ігр та запуску програмного забезпечення!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ігровий комп'ютер
Бренд: NINGMEI
Процесор: Intel Core i5 9600KF
Материнська плата: ASUS ROG STRIX Z390-I GAMING
Оперативна пам'ять: 8 ~ 16 ГБ DDR4
Жорсткий диск: 256 ГБ ~ 512 ГБ M.2
Відеокарта: RTX2060
Блок живлення: 650 Вт
Операційна система: Windows 10 Home (пробна версія)
Колір: Білий
Розмір: 357 х 224 х 273 мм