Іграшка кубик антистрес Xiaomi Mi Antistress Fingertips blocks (ZJM01IQI)

Цікава розвиваюча іграшка-конструктор для дітей

Mi Fingertips blocks - дуже яскрава  іграшка-конструктор, яка привертає увагу дітей, забезпечить цікаве проведення часу дитини (від 6 років) і прискорить його розвиток. Адже в процесі гри у дитини розвивається уява, логічне мислення, а також дрібна моторика рук.

Конструктор допоможе відволікти увагу дитини від телевізора та комп'ютера. Різноманітність деталей конструктора, дозволять комбінувати елементи та збирати різні фігури. Комплект складається з 33 деталей і залишає масу можливостей для реалізації уяви та творчого потенціалу малюка.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Не просто захоплююча іграшка

Конструктор, який допомагає дитині розвивати мислення

У світі існує маса самих різних іграшок для дітей, які відрізняються один від одної певними характеристиками: зовнішнім виглядом, кольором, функціями і т.ін. Одним з найбільш цікавих різновидів таких іграшок, є конструктори. Адже конструктори цікавлять дитину більшою мірою через захоплюючого процесу складання деталей в різноманітні фігурки. Конструктор допомагає дитині усвідомлювати причинно-наслідкові зв'язки, проявляти образне мислення і логіку, а також розвивати дрібну моторику рук. А з конструктором Mi Fingertips blocks у дитини з'явиться ще і маса можливостей для реалізації свого творчого потенціалу.

Конструктор Mi Fingertips blocks ZJM01IQI крупним планом

Захоплюючий процес гри

Складіть компанію вашій дитині, адже цікавий процес гри відверне ваші думки від суєти та допоможе в розвитку дрібної моторики рук у вашої дитини. Універсальний кубик Mi Fingertips blocks можна обертати в різні боки, збирати безліч різних фігур, все залежить тільки від вашої уяви. Завдяки продуманому дизайну з округленими кутами і гладкою поверхнею - виріб приємно тримати в руках.

Конструктор Mi Fingertips blocks ZJM01IQI в руці користувача

Легке обертання

Деталі іграшки-конструктора виконані з високою точністю (до 0,005 мм). Вони здатні одночасно обертатися (за принципом інерції) і при цьому утримувати виріб в цілісній конструкції.

Конструктор Mi Fingertips blocks ZJM01IQI деталі конструктора

Захоплюючий зовнішній вигляд

Привабливі кольори

Mi Fingertips blocks - вельми красивий конструктор, що складається з 33 деталей, які пофарбовані в три різних кольори: білий, помаранчевий, сірий. Застосування настільки спокійних відтінків допомагають дитині налаштуватися на ігровий процес, а контрастність колірної гами приверне увагу дитини та допоможе відпочити очам від монітора телевізора або комп'ютера.

  • Чотири білих кубика;
  • Чотири сірих кубика;
  • Вісім помаранчевих сполучних елементів;
  • Шістнадцять помаранчевих скріплюючих деталей;
  • Один сірий ключик.

Конструктор Mi Fingertips blocks ZJM01IQI поруч з комп'ютером

Легкий і портативний

Кубик-конструктор дуже легко розміщується в кишені, адже його розміри 10.3 х 7.1 х 2.6 см при вазі 50 грам. Тому ви можете взяти його з собою навіть, якщо ви відправилися з дитиною на прогулянку або в тривалу подорож.

Конструктор Mi Fingertips blocks ZJM01IQI портативність

Творче мислення

Великий набір деталей конструктора виконаних з ABS пластику, дозволить дитині проявити творчі здібності та зібрати оригінальну різнобарвну фігурку на свій розсуд.

Конструктор Mi Fingertips blocks ZJM01IQI різноманітність фігурок

Тип: Іграшка-конструктор
Бренд: Mi
Модель: ZJM01IQI
Кількість деталей: 33
Колір деталей: Білий, помаранчевий, сірий
Матеріал: ABS пластик
Розмір: 103 x 71 x 26 мм
Вага: 50 г
Додатково: Через наявність в конструкторі дрібних деталей, рекомендується стежити за дитиною, що дитина їх не проковтнула.

Завантаження…