Конструктор Xiaomi Mitu Building Block Engineering Crane MTJM03IQI

Зменшена «копія» автокрана для вашої дитини

MITU Engineering Crane - іграшка-конструктор імітує автомобільний підйомний кран. Конструктор складається з більш ніж 720 механічних елементів, кріплень, коліщаток, які виготовлені з екологічно чистих матеріалів і мають дуже приємне забарвлення.

Деталі конструктора володіють стійкістю до подряпин. Конструктор орієнтований на дітей віком від 6 років. З ним дитина зможе цікаво та захоплююче провести час, і паралельно розвивати навички концентрації, посидючості, уважності та логічного мислення.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Корисно та цікаво

Розвиток мислення в ігровій формі

У сучасному світі є дуже багато цікавих іграшок, що відрізняються своїм дизайном, функціональними особливостями і багатьма іншими характеристиками. Але одним з найцікавіших і що не менш важливо, корисних для розвитку дитини іграшок, є конструктори. Конструктор складається з певного набору елементів, які, як правило, необхідно зібрати в певній послідовності, щоб отримати бажаний результат.

Саме цей процес складання елементів в єдине ціле, допомагає дитині встановлювати причинно-наслідкові зв'язки, розвивати посидючість, уважність та навіть креативне мислення, оскільки він може внести певні корективи і трохи видозмінити іграшку.

Конструктор MITU Building Block Engineering Crane MTJM03IQI машинка крупним планом

Реалістичний автокран

Переміщення вантажів

Автокран MITU виглядає дуже реалістично. У житті автокрани задіюються в будівництві та рятувальних роботах. Тому можливість переміщення вантажів та інші функціональні особливості іграшки, порадують вашого малюка.

Конструктор MITU Building Block Engineering Crane MTJM03IQI дитина грається

Рухома конструкція

Основні частини автокрана є рухомими. Іграшкою дуже зручно управляти, вона оснащена поворотною на 360˚ вежею, підйомною телескопічною стрілою, висувними опорними ніжками, а також досить місткою кабіною, в якій компактно розміщується іграшковий чоловічок.

Конструктор MITU Building Block Engineering Crane MTJM03IQI елементи конструкції

Екологічно чисті матеріали

PC + ABS

Всі деталі конструктора MITU Engineering Crane виготовлені з комбінації екологічно чистих матеріалів ABS пластику та полікарбонату.

Конструктор MITU Building Block Engineering Crane MTJM03IQI рульове управління

Дивовижна точність

Злагоджена робота всіх механізмів

Незважаючи на те, що конструктор складається більш ніж з 720 деталей, кожна з них зроблена з високою точністю (приблизна відстань між деталями - 0.005 мм). Така точність забезпечує чітку та злагоджену роботу всіх механізмів автокрана і продовжить термін експлуатації іграшкового автокрана.

Конструктор MITU Building Block Engineering Crane MTJM03IQI управління машинкою

Рульове управління

Міцні шини

У автокрані MITU використовується механізм рульового управління. Крім того, машинка обладнана колесами з міцними шинами, які надають амортизуючий ефект і завдяки яким автокран може переміщатися на різних типах поверхні.

Конструктор MITU Building Block Engineering Crane MTJM03IQI блоки конструктора

Іграшка-автокран MITU - це відмінний подарунок для дітей, особливо для хлопчиків, яким завжди цікаво грати з машинками, особливо, коли вони настільки великі та функціональні.

Конструктор MITU Building Block Engineering Crane MTJM03IQI дитина збирає іграшку

Тип: Іграшка-трансформер (автокран)
Бренд: Mitu
Модель: MJTM03IQI
Кількість деталей: ~ 720 шт
Матеріал деталей: ABS пластик і полікарбонат (PC)
Рекомендований вік: Від 6 років
Вага: 745 г

Завантаження…