Конструктор Xiaomi HEXBUG Hebao Mechanical Group

Вчися і грай

Складальний комплект механічного арбалета Hebao VEX є освітню концепцію роботів VEX, створену в Сполучених Штатах, щоб допомогти дітям поліпшити всебічну здатність мозку виробити звичку до самостійного навчання в процесі складання компонентів. Подібні іграшки, дозволяють дітям вчитися та весело грати.

Cимулятор арбалета

Арбалет HEXBUG, зібраний з більш ніж 200 деталей, розроблений на основі симуляції «колісниці луків і арбалетів», повністю відображає чарівність механічної структури та ідеальне поєднання точних деталей.

Зубчастий ковзний вал і кронштейн системи регулювання

Унікальна конструкція кронштейна, яку можна відрегулювати вручну в поєднанні зі структурою зубчастої передачі, доповнює пристрій регулюванням кута арбалета. Кронштейн використовується для підтримки позиціонування кута арбалета, зміни кута арбалета і відповідно зміни дальності пострілу.

Чотири потужні пружини

Унікальний принцип динамічного дизайну використовує чотири пружини, щоб забезпечити достатню потужність для кожного запуску пластикових дротиків.

Два в одному

Виробник HEXBUG розробив дві складальні форми, які можна використовувати як сидячу вертикальну арбалетного машину для облоги або зібрати в переносну ручну арбалетного машину. Делікатні та тонкі деталі ідеально поєднуються для формування різних комплектів арбалетних машин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Конструктор
Бренд: HEXBUG
Модель: 406-6533
Матеріал: АБС-пластика
Кількість деталей: 188 шт
Вага: 600 г
Розмір: