Коректор постави Xiaomi Micho Decompression Waist Pad

  • Сірий
  • 14 днів

Ефективно зменшити тиск на поперек

Коректор постави Xiaomi Micho Decompression Waist Pad забезпечує щільне прилягання до талії, надає значну допомогу та підтримку спини, знижуючи тиск на поперековий відділ хребта в сидячому положенні.

Розроблений відповідно до ергономічних стандартів, декомпресійний коректор постави пройшов перевірку на відповідність кривої людського тіла і відмінно підходить для повсякденного використання. Це може полегшити біль в нижній частині спини, викликану підтриманням однієї і тієї ж пози протягом тривалого часу, зменшити навантаження на спину і підвищити ефективність роботи.

3-х мірний дизайн задньої панелі

Обтічний 3D корпус відповідає кривої людського тіла. У той же час конструкція з пружиною, що обертається на 360°, дозволяє рівномірно розподіляти тиск і знижувати навантаження на хребет.

Повітропроникна конструкція

Крім того, повітропроникний та дихаючий двошаровий захисний чохол запобігає накопиченню вологи, одночасно пом'якшуючи вібрацію, наприклад, при русі на автомобілі, тим самим захищаючи вашу спину.

Micho Decompression Waist Pad допоможе виправити неправильну поставу, захистити хребет і поперековий відділ хребта, і підтримувати гарну поставу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Коректор постави
Бренд: Micho
Особливість: Функція поперекової підтримки
Матеріал: ABS пластик + двошарова 3D сітка
Розмір: 40 х 44 х 10 мм
Вага: 1.3 кг