Інфрачервоний протисвербіжний олівець від укусів комах Xiaomi Pretty Dragonfly White (3020423)

Ефективний протисвербіжний засіб

Якщо вас вжалила бджола, вкусив комар, мураха, мошка або інші види комах, то на шкірі може з'явитися алергічна реакція та підвищитися температура тіла — захист організму, щоб протистояти хвороботворним бактеріям і вірусам.

Але є рішення! Косметичний олівець Pretty dragonfly використовує імпульсну технологію і температуру для швидкого метаболізму речовин викликаючих свербіння, усуваючи появау алергічних реакцій поблизу місця укусу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Вібраційний масаж

Pretty dragonfly має вбудований лінійний двигун, який володіє швидким відгуком та низьким енергоспоживанням, він може комфортно масажувати і полегшувати свербіж в області укусу, а також ефективно стимулювати кровообіг.

Інфрачервона імпульсна технологія

Колектор тепла з мікрочіпом використовується для забезпечення заспокійливого тепла, і тепло рівномірно передається на шкіру за допомогою інфрачервоної імпульсної технології.

В результаті всього через 10-20 секунд вплив білка, наприклад, що міститься в слині комарів, знижується, доповнюючи невеликим імпульсом електрики, що викликає оніміння в області укусу.

Два температурні режими

Косметичний олівець Pretty dragonfly має два температурних діапазони нагріву 40°С і 50 °С і підходить навіть для дітей старше 1 року*.

*Заборонено використання дітьми віком до 1 року. Використовувати дітьми старше 1 року дозволено тільки під контролем дорослих. Зберігайте пристрій в недоступному для дітей місці.

МСН керамічні головки

Верх косметичного олівця виготовлений з керамічного матеріалу МСН, який швидко, рівномірно виділяє тепло і є більш енергоефективним, ніж звичайна кераміка.

Вбудований акумулятор на 200 мАг

Pretty dragonfly має вбудовану літієву акумуляторну батарею ємністю 200 мАг. Зарядний кабель USB адаптується до різних способів зарядки, таких як акумулятори, комп'ютери, адаптери та роз'єми з портами USB, і повністю заряджається за 30 хвилин.

Без використання хімічних речовин

Пристрій застосовує фізичні методи для полегшення свербіння, нетоксичний і підходить для використання при укусі комарів, мошок, мурах та інших видів комах.

Металевий алюмінієвий корпус

Оболонка олівця виготовлена ​​з оксиду алюмінію, а проста та інтегрована конструкція дуги захищає пристрій від падіння, корозії та високих температур.

Інструкція із застосування:

  1. Можна використовувати тільки на ділянках шкіри, де вжалила бджола, вкусив комар, мошка, мураха та інші види комах.
  2. Не використовуйте на ранах, очах і навколишніх областях, не використовуйте на чутливих, тонких, вологих ділянках шкіри. Ретельно висушіть область застосування перед використанням.
  3. Ті, у кого поганий кровообіг, шкірні алергії, оніміння або шкірні захворювання, будь ласка, не використовуйте косметичний олівець.
  4. Керамічну головку MCH після використання можна протирати спиртом, а не водою.
Тип: Косметичний олівець
Бренд: Pretty
Модель: AGW-06
Матеріал: Алюміній, АБС-пластик, кераміка
Зарядна напруга: USB 5В
Струм зарядки: 1000 мА
Ємність акумулятора: 200 мАг
Нагрівальний елемент: MCH кераміка
Розмір: 18 x 18 x 102 мм
Вага: 35 г