Ковдра і подушка Xiaomi SNUGGLE SAC

Ідеальне поєднання терморегулюючого волокна Outlast і довговолокнистої бавовни створює комфортну температуру сну, зберігаючи солодкість ночі дитини.

Динамічне регулювання температури

Матеріал з фазовим переходом Outlast схожий на крихітний кондиціонер, який може динамічно регулювати температуру.

Коли температура поверхні шкіри дитини вище 32 °C, він починає поглинати тепло, а коли температура нижче 25 °C, він починає виділяти тепло.

Ковдра SNUGGLE SAC наповнене терморегулюючим волокном Outlast, який може активно регулювати температуру і вологість, володіє відмінною проникністю для повітря та контролем вологості.

Коли вашій дитині комфортно

Більшість батьків зазвичай щільно прикривають своїх дітей, але температура тіла дитини вище, ніж у дорослих. Це може привести до того, що дитині буде жарко в першій половині ночі та вона не буде вкриватися, а розкрившись, він може застудитися.

Динамічне регулювання температури матеріалу Outlast може значно знизити температурні коливання, викликані перепадом температур, і зменшити вплив температури на сон і здоров'я дитини.

Приємна для шкіри довговолокниста бавовна

Ще одним матеріалом, використовуваним в подушці SNUGGLE SAC, є високоякісна довговолокниста бавовна, просочена сонячним теплом. Вона подарує дитині м'який дотик природного тепла.

Слоненя Дамбо

Ні дорослий, ні дитина не можуть встояти перед слоненятком Дамбо, який зображений на подушці та ковдрі SNUGGLE SAC.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ковдра і подушка
Бренд: SNUGGLE SAC
Склад тканини (подушка): 100% бавовна
Склад тканини (ковдра): Поліестер, поліпропілен, композитне волокно
Розмір (подушка): 30 x 50 см
Розмір (ковдра): 120 x 150 см