Кронштейн для двох моніторів Xiaomi Loctek Pneumatic Double 10-27&`34; (DLB502-D)

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Кронштейн для двох моніторів Xiaomi Loctek Pneumatic Double 10-27" (DLB502-D)

Для оптимальної організації простору на робочому столі або в офісі пропонуємо вам настільний кронштейн для двох моніторів і телевізорів Xiaomi Loctek з газліфтом. Кронштейн для монітора з газліфтом дає можливість настроїти комфортний, а головне ергономічний кут перегляду та висоту екрана. Повертайте монітор навколо осі на 360°, нахиляйте вгору і вниз, підсувайте або видаляйте від себе, підніміть монітор вище або опустіть нижче - все це може кронштейн Xiaomi Loctek.

Ви зможете організувати робоче місце з урахуванням індивідуальних особливостей, таких як освітлення, висота та розмір столу і т.д. Важливою перевагою є те, що ви звільните додатковий простір на робочій поверхні.

Кронштейн підходить для всіх моніторів та телевізорів діагоналлю від 10" до 28" та вагою від 2 кг до 9 кг і дозволяє легко і просто пересувати монітор у будь-яких площинах, і навіть змінювати його положення по вертикалі.

Регулювання кронштейна відбувається завдяки вбудованому газліфту. Газова пружина виконана з високоякісних матеріалів та розташовується всередині корпусу кронштейна. Газліфт фіксує монітор у будь-якому положенні, яке ви можете змінювати, не докладаючи суттєвих зусиль. Сам корпус литий та виконаний з авіаційного алюмінію, який відрізняється підвищеною міцністю та довговічністю.

Кронштейн дозволяє налаштувати комфортне положення монітора завдяки широкому діапазону поворотів. Надійні осьові з'єднання забезпечують можливість повороту та регулювання положення екрана по горизонталі з фіксацією в портретній та ландшафтній орієнтації.

Плавне вертикальне регулювання дозволяє перемістити телевізор у будь-яке положення в діапазоні до 412 мм. Надійна конструкція без додаткової фіксації та зусиль дозволить здійснити нахил телевізора на кут від -85 ° до +15 °.

Інтегрований у корпус кабель-канал дозволяє сховати та зафіксувати дроти для зручності та естетичної краси.

Кронштейн дозволяє виставити монітор на правильному рівні, знизивши цим тиск на міжхребцевий диск. Зменшується втома шиї, очей та болю в спині при довгому та не правильному сидінні за столом.

Настільна установка

Кронштейн призначений для легкого встановлення на стільницю столу вдома або в офісі. Один з основних плюсів його в тому, що прикріпити до стільниці його можна будь-яким із двох зручних для вас способів:
1. Затиснувши стільницю струбциною - це дозволить переносити його згодом в інше місце, не пошкодивши при цьому покриття столу. Таке кріплення дозволяє перенести кронштейн з моніторами в будь-яке місце без особливих зусиль, а завдяки протиковзким накладкам, не залишить слідів на поверхні.

2. Прикрутивши до стільниці на кріплення з комплекту кронштейна - це дозволить вам закріпити його максимально надійно і бути впевненим, що він уже нікуди не подінеться.

Сумісний з VESA (монтажні отвори) стандарт: VESA 75 (відстань між отворами 75 мм х 75 мм) та VESA 100 (відстань між отворами 100 мм х 100 мм).

Тип Настільне кріплення
Бренд: Loctek
Місце встановлення Настільні
Доставка/Оплата Відправлення замовлень, оформлених до 16.30 у будні дні, здійснюється щодня.
Колір Чорний
Максимальне навантаження 9 кг
Виробник Loctek
Регулювання Похило-поворотні
Кут нахилу -85 ° - +15 °
Мінімальна підтримувана діагональ 10"
Максимальна підтримувана діагональ 27"
Стандарт кріплення (VESA) 100x100 мм, 75x75 мм
Матеріал Сталь
Країна реєстрації бренду Китай
Країна-виробник товару Китай
Вид Настільні кріплення
Артикул DLB502-D