Кросівки Xiaomi QIMIAN One-piece Sports Shoes Size 43 Black

QIMIAN One-piece - чергова модель взуття, яка чудово підходить для занять спортом і подорожей.

Спортивні кроси QIMIAN мають дихаючу структуру, а також ефективну багатошарову «ударопоглинаючу» конструкцію з використанням інноваційного матеріалу BASF.

Особливу увагу приділено екологічності. Саме тому в даній моделі взуття використовуються натуральний матеріали, безпечні для навколишнього середовища, які володіють вражаючими характеристиками надійності та забезпечують комфортні процес носіння спортивного взуття QIMIAN One-piece.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Цілісна конструкція

Цілісний процес лиття «Unibody», а також підвісна конструкція бічних стінок підошви, забезпечують кращу опору для стопи і знижує ймовірність травмування гомілковостопного суглоба під час виконання спортивних вправ.

Кросівки QIMIAN One-piece Sports Shoes крупним планом

Легкий та надійний інноваційний матеріал BASF

У кросівках QIMIAN One-piece використовується інноваційний матеріал BASF, що представляє собою спінений поліуретан з мікропористої структурою, яка не перешкоджає природній циркуляції повітря та забезпечує відмінний амортизуючий ефект.

Кросівки QIMIAN One-piece Sports Shoes особлива форма

Зовнішній шар з волової шкіри

QIMIAN One-piece мають досить привабливий зовнішній вигляд, завдяки використанню натуральної волової шкіри. Даний матеріал відрізняється: дуже щільною структурою, міцністю, високим рівнем зносостійкості та хорошою стійкістю до дії вологи. Волова шкіра проходить процес "рослинного дублення" і прекрасно зберігає свій художній рельєф.

Кросівки QIMIAN One-piece Sports Shoes волова шкіра

Крім того, волова шкіра сприяє гарному повітрообміну і має дуже м'яку та приємну на дотик поверхню. Далеко не кожне спортивне взуття може «похвалитися» використанням такого витонченого і в той же час надійного матеріалу.

Кросівки QIMIAN One-piece Sports Shoes на нозі користувача

Інноваційна технологія свіжості SILVADUR

Ще одним елементом багатошарової структури спортивних кросів QIMIAN One-piece, є антибактеріальна устілка DuPont Silvadur. DuPont Silvadur - це технологія захисту від утворення цвілі, грибків, бактерій на рівні пряжі, які можуть викликати неприємні запахи і навіть зміну кольору текстильної тканини.

Кросівки QIMIAN One-piece Sports Shoes багатошарова конструкція

В основі цієї технології лежить використання антибактеріального засобу з іонами срібла перешкоджають розмноженню у взутті мікробів, які є першопричиною виникнення неприємних запахів і навіть зміни кольору текстильної тканини.

Кросівки QIMIAN One-piece Sports Shoes перевірка на міцність

Промислові швейні нитки British Coats

До того ж, кросівки QIMIAN One-piece прошиті дуже міцними та надійними промисловими нитками British Coats. British Coats, є світовим лідером з більш ніж 200-річним досвідом виробництва промислових швейних ниток.

Кросівки QIMIAN One-piece Sports Shoes елементи дизайну

Крім того, щоб ви стали більш помітні для автомобілістів у вечірній та нічний час доби, кросівки QIMIAN One-piece обладнані світловідбиваючими елементами.

Кросівки QIMIAN One-piece Sports Shoes в руці користувача

Тип: Кросівки
Бренд: QIMIAN
Матеріал: Спінений поліуретан, сітчаста тканина, волова шкіра
Модель: Чоловіча
Розмір: 43
Колір: Чорний