Кришка для унітазу Xiaomi DiiiB White

Комфортне сидіння для унітазу. Практична конструкція.

Сидіння для унітазу DiiiB виготовлено з поліпропілену і карбамідоформальдегідного матеріалу.

Сидіння ергономічно спроектоване, внутрішній отвір сидіння складає 282 мм, що дозволить відповідати стегнам і ногам користувача.

Автоматичне підсвічування

Навіть коли настає ніч, немає необхідності включати світло. Коли ви наближаєтеся, активується автоматичне підсвічування стільчака.

Кришка з датчиком нічного освітлення має запатентоване світлодіодне підсвічування + технологію світлочутливого голосового управління.

Крім того, в умовах слабкого освітлення звук відкривання дверей, змиву туалету і звук більше 50 децибел активує датчик нічного освітлення.

Технологія уповільнення демпфірування

Технологія демпфірування кришки для унітазу DiiiB робить швидкість спуску швидше, а потім повільніше. Тривалість менше, а швидкість вище.

При цьому процес спуску безшумний і не заважає відпочинку домочадців.

Сидіння для унітазу DiiiB встановлено з опорою, дно інтегровано з м'яким матеріалом, а запатентований дизайн міцно прикріплений до керамічної поверхні, тому кришка унітазу залишається стабільною та надійною під час використання.

Швидка установка

Щоб замінити сидіння для унітазу DiiiB, не потрібна електрика і вода. Монтажний вузол оснащений пружинною опорою, яку легко та зручно встановлювати і знімати.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Кришка для унітазу
Бренд: DiiiB
Модель: DXMTG003
Матеріали: Поліпропілен і карбамідоформальдегідний матеріал
Підсвічування: Є
Вага: 2.18 кг
Колір: Білий
Розмір: