Кубик Рубик Xiaomi GiiKER Super Cube i3

  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Від партнерів

Купити у партнера

Купити на AliExpress

Розумний Кубик Рубика

Цей позитивний гаджет є нічим іншим, як класичним Кубиком Рубика або як його ще прийнято називати, кубиком-рубиком, в який були додані 6-осьовий гіроскоп, набір датчиків і Bluetooth-модуль для синхронізації зі смартфоном.

Тепер це не просто головоломка – це розумна головоломка, яка може підказати, як себе зібрати, якщо ви тривалий час перебуваєте в «глухому куті».

Не знаєте, як збирати кубик-рубик далі? Просто подивіться необхідну комбінацію в спеціальному мобільному додатку смартфона!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Кубик Рубика GiiKER Super Cube i3

Новий погляд на легендарну головоломку

Фахівці китайської екосистеми MiJia можуть будь-який пристрій, так що там пристрій – будь-яку річ перетворити в розумну! І Кубик-Рубик GiiKER Super Cube i3 яскраве тому підтвердження.

Всі ми знаємо легендарну головоломку Кубик Рубика, також відому як кубик-рубик. Винайдена давно, вона залишається актуальною, популярною і надзвичайно захоплюючою і на сьогоднішній день.

Конструктори компанії GiiKER вирішили внести свої доопрацювання в конструкцію цієї головоломки, зробивши кубик-рубик розумним і ще більш цікавим.

GiiKER Super Cube i3 розумний кубик

Так на світ з'явився GiiKER Super Cube i3.

GiiKER Super Cube i3 стильний гаджет

Суть пристрою проста, як і все геніальне – зберігши свій класичний, добре знайомий форм-фактор, гаджет отримав набір датчиків, 6-осьовий гіроскоп і Bluetooth-модуль для синхронізації зі смартфоном.

GiiKER Super Cube i3 датчики

Принцип дії пристрою такий: після синхронізації GiiKER Super Cube i3 зі смартфоном, мобільний додаток буде відслідковувати всі ваші дії з Кубиком-Рубика.

GiiKER Super Cube i3 мобільний додаток

Якщо ви не будете повертати грані гаджета протягом 5 секунд, пристрій сприйме це, як вашу здивованість і автоматично почне допомагати вам.

Як? Та дуже просто! Завдяки закладеним в його програму всім варіантам положення граней GiiKER Super Cube, датчики пристрою проаналізують поточний стан головоломки, після чого на екрані смартфона виникне графічна схема кроків-підказок, що дозволяють вийти з важкої ситуації та зібрати кубик.

GiiKER Super Cube i3 автоматична підказка

Завдяки подібним інноваціям, класичний Кубик Рубика став набагато більш зрозумілим навіть для дітей, завдяки чому він зможе істотно допомогти в розвитку кмітливості та мислення.

GiiKER Super Cube i3 гіроскоп

GiiKER Super Cube i3 розумна головоломка

А це дуже важливо!

Що стосується габаритних розмірів, пристрій досить компактний - 56.3x56.3x56.3 мм і має інтерфейс Micro USB для зарядки.

GiiKER Super Cube i3 інноваційний гаджет

Мобільний додаток гаджета сумісний і з Andorid (версія 4.4 і вище) і з iOS (версія 8.0 і вище).

GiiKER Super Cube i3 конструкція

Відкрийте легендарну головоломку з іншого боку за допомогою GiiKER Super Cube i3!

GiiKER Super Cube i3 розумна головоломка

GiiKER Super Cube i3 комплектація

Модель: i3
Бренд: GiiKER
Габаритні розміри: 56.3x56.3x56.3 мм
Bluetooth-модуль: Так
6-осьовий гіроскоп: Так
Синхронізация зі смартфоном: Так
Автоматичні підказки: Так
Платформи, що підтримується: Andorid (версія 4.4 і вище) і з iOS (версія 8.0 і вище)

Завантаження…

Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати