Кухонний змішувач Xiaomi DiiiB 360° DXCF005

Унікальна конструкція з обертанням на 360 градусів

На відміну від звичайних змішувачів, DiiiB DXCF005 має досить унікальну конструкцію знімного змішувача, трубка в крані може досить м'яко розтягуватися та обертатися на 360 градусів.

Така конструкція дає користувачам велику гнучкість в розширенні простору для очищення, не обмежуючись висотою і кутом повороту.

2 налаштованих водних режими

Крім того, багатофункціональний змішувач DXCF005 може швидко перемикатися між 2 звичайними режимами води та душа для задоволення різних потреб у воді.

Користувачам просто потрібно злегка натиснути кнопку на крані. Звичайний водний режим допомагає користувачам мити овочі або забруднений посуд. Душовий режим підходить для миття рук або обличчя.

Гарно оформлений, виготовлений з практичних матеріалів

Змішувач DiiiB DXCF005 виготовлений з міцної нержавіючої сталі, цинкового сплаву, АБС-пластика і обладнаний 3 шарами фільтрації, здатними фільтрувати домішки у воді та зменшувати шум.

Крім того, для безпеки користувача в DiiiB DXCF005 використовуються екологічно чисті матеріали з низьким вмістом свинцю. Деталі змішувачів проходять строгий виробничий процес з ЧПУ. Висока точність, машинне лиття, високоякісне полірування і 22 передових процеси нанесення покриття, забезпечать тривале використання змішувача та простоту його очищення.

Проста установка

До того ж змішувач DXCF005 відрізняється дуже простою установкою. Процес установки муфти не вимагає використання будь-яких високотехнологічних інструментів і легко затягується вручну, підходить для всіх конструкцій раковин в будинку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Кухонний змішувач
Бренд: DiiiB
Модель: DXCF005
Матеріали: Нержавіюча сталь, цинковий сплав, АБС-пластик
Метод закриття: Ручне управління
Режим бризок: Душова вода, очищена вода
Конфігурація: Сердечник клапана міжнародного бренду, двофункціональна екстракційна головка, екологічно чистий шланг високого тиску з низьким вмістом свинцю, екологічно чиста нейлонова оплітка, трубка з різьбленням з нержавіючої сталі 304
Отвір для адаптера раковини: Установчий отвір ø 033-038 мм
Відстань між центром отвору і стіною: Перевищує 64 мм
Фіксоване сполучне різьблення труби: M33 x 1.5 мм
Приналежності: Монтажне гніздо, гумова прокладка, прокладка, швидкороз'ємна гайка, шестигранний ключ, барботажний ключ
Вага: 1.5 кг
Розмір: