Квадрокоптер Xiaomi iDol Smart Drone Black Xiaomi iDol-01

Компактний і легкий квадрокоптер дозволить вам знімати відео з роздільною здатністю 1080p FHD і робити знімки такого ж розміру. І відео, і фото можна отримувати в режимі реального часу на смартфон, користуючись тим же додатком, через яке йде управління польотом дрона.

Квадрокоптер, розміром з книгу

Основною перевагою квадрокоптера iDol Smart Drone є його компактність і мобільність, адже він зберігається в невеликому футлярі і в складеному вигляді його розміри складають всього 22.6х14.4 див.

Інтелектуальне відстежування

У режимі інтелектуального відстежування iDol може автоматично відстежувати контури людей або об'єктів ведучи постійну зйомку, або ж стежити за вашим обличчям, фокусуючись лише на ньому.

Просте управління за допомогою однієї кнопки

Для управління дроном не потрібно мати особливі навички управління квадрокоптерами, адже автоматизація алгоритмів польоту дозволяє здійснювати зліт, посадку і стандартні прийоми, як, наприклад, вертикальний підйом, політ під кутом 45°, кругової обліт на 360° за допомогою натискання на одну кнопку.

Відгуки користувачів
Анатолій, 23.07.2019
Доброго дня. В описі відсутня комплектація. Що конкретно входить в комплект?
Адміністрація MIOT.UA 23.07.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Анатолій, додали відео розпакування дрона, з оглядом комплектації.
Всі відгуки

Квадрокоптер iDol Smart Drone Black iDol-01

Компактний і легкий квадрокоптер дозволить вам знімати відео з роздільною здатністю 1080p FHD і робити знімки такого ж розміру. І відео, і фото можна отримувати в режимі реального часу на смартфон, користуючись тим же додатком, через який йде управління польотом дрона.

iDol-Smart-Drone-Black-iDol

Компактність і легкість

Квадрокоптер, розміром з книгу

Основною перевагою квадрокоптера iDol Smart Drone є його компактність і мобільність, адже він зберігається в невеликому футлярі і в складеному вигляді його розміри складають всього 22.6х14.4 см. Після вилучення з футляра дрон буквально розкривається як книга і міцно фіксується засувками. Потім на нього надягають пропелери і апарат готовий до роботи.

iDol-Smart-Drone-Black-iDol

Високоефективний політ

Якісний мотор і батарея

Інтелектуальний квадрокоптер iDol використовує безщіточні мотори, які володіють високою ефективністю, низьким енергоспоживанням, низьким рівнем шуму і тривалим терміном служби, що підвищує ефективність польотів і забезпечує безпеку польотів. Безпілотник може злітати на висоту до 50 м.

iDol-Smart-Drone-Black-iDol

Батарея ємністю 1800 мАг забезпечує до 10 хвилин польоту. Батарея легко знімається і замінюється на заряджену, тому тривалим зйомкам така невелика ємність не завадить.

iDol-Smart-Drone-Black-iDol

Інтелектуальне відстеження

Вільні від управління руки

Інтелектуальний режим розпізнавання жестів людини дозволяє розпізнавати рухи рук і тіла власника дрона, завдяки чому управління можна вести навіть без допомоги програми.

У режимі інтелектуального відстеження iDol може автоматично відстежувати контури людей або об'єктів ведучи постійну зйомку, або ж стежити за вашим обличчям, фокусуючись лише на ньому.

iDol-Smart-Drone-Black-iDol

Відмінна якість картинки

Стабілізація та якісна оптика

Головним функціональним пристроєм iDol Drone є камера, здатна знімати відео з роздільною здатністю 1080p FHD і робити знімки такого ж розміру. І відео, і фото можна отримувати в режимі реального часу на смартфон, користуючись спеціальним додатком.

iDol-Smart-Drone-Black-iDol

Електронна система стабілізації оснащена алгоритмом об'ємне шумозаглушення, щоб зробити якість зображення найкращим. Якість відео 1080Р при 30 кадрах, стабільне і якісне, фото з роздільною здатністю 1920х1080 - це все доступно тепер і для вас. Кут нахилу знімальної головки камери варьирут від +30 до -90°.

iDol-Smart-Drone-Black-iDol

Різні сценарії польоту

Просте управління за допомогою однієї кнопки

Для управління дроном не потрібно мати особливі навички управління квадрокоптерами, адже максимальна автоматизація алгоритмів його роботи дозволяє здійснювати зліт, посадку і стандартні прийоми, як, наприклад, вертикальний підйом, політ під кутом 45°, кругової обліт на 360° з допомогою натискання на одну кнопку.

iDol-Smart-Drone-Black-iDol

Синхронізація та передача даних

Передача зображень у реальному часі

Зображення і відео в розширенні 720р можна переглядати в реальному часі через мобільний додаток. Зображення можуть бути легко синхронізовані з фотоальбомом мобільного телефону, а знімки можна відправити у ваші улюблені соціальні мережі, щоб поділитися незабутніми спогадами з друзями і сім'єю в режимі реального часу.

iDol-Smart-Drone-Black-iDol

Захист і контроль

Безпека самого апарата і оточуючих людей

Дрон має декілька алгоритмів захисту від втрати орієнтації в просторі. З допомогою датчика GPS і барометричного висотоміра він може автоматично повертатися на місце зльоту при втраті сигналу або низькому заряді батареї.

iDol-Smart-Drone-Black-iDol

Заходи безпеки

1. Будь ласка, не використовуйте дрон в дощову або вітряну погоду;
2. Будь ласка, переконайтеся у відсутності перешкод, що впливають на безпеку польотів, включаючи дроти, сигнальні вишки, будинки, дерева і т. д.;
3. Перед польотом ознайомтеся з місцевими законами і правилами, адже строго заборонено літати в обмежених зонах польотів;
4. Перевірте, чи достатня зарядка пульта дистанційного керування, акумулятора і дрона. Немає пошкоджень на гвинтах, чи правильно вони встановлені і працює камера після включення живлення;
5. Переконайтеся перед польотом, що квадрокоптер і мобільний додаток було оновлено до останньої версії;
6. Проведіть горизонтальне калібрування і геомагнітне калібрування квадрокоптера перед польотом;
7. Будь ласка, уважно прочитайте інструкцію і подивіться навчальне відео.

iDol-Smart-Drone-Black-iDol

Назва: Квадрокоптер iDol Smart Drone Black iDol-01
Бренд: iDol
Роздільна здатність відео: [email protected] fps
Роздільна здатність фото: 1920х1080 пікселів
Час польоту: До 10 хвилин
Ємність акумулятора: 1800 мАч
Потужність: 13.68 Втч
Максимальна висота польоту: 50 м
Кут нахилу камери: від -90 до +30°
Маса: 360 г (з батареєю)
Розміри в розкладеному стані: 226х268х43 мм
Розміри в складеному стані: 226х144х48 мм

Завантаження…

Відгуки користувачів
Анатолій, 23.07.2019
Доброго дня. В описі відсутня комплектація. Що конкретно входить в комплект?
Адміністрація MIOT.UA 23.07.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Анатолій, додали відео розпакування дрона, з оглядом комплектації.
Додати коментар