Квадрокоптер Xiaomi DJI Tello

Захоплюючий політ з легкокерованим дроном DJI Tello

Якщо ви шукайте мініатюрний безпілотник, який підходить для дорослих і дітей, і здатний подарувати масу позитивних емоцій, то DJI Tello — стане відмінним вибором.

Керуйте без проблем

Просто синхронізуйте свій смартфон з дроном, щоб в межах 100 метрів керувати ним, просто торкаючись сенсорного екрану та насолоджуватися вражаючими видами навколишньої природи.

Побачити світ з неба

Якщо ви перебуваєте в парковій зоні, в офісному приміщенні або будинку, завдяки DJI Tello, ви можете насолодитися чудовими пейзажами з висоти «пташиного польоту».

DJI Tello обладнаний двома антенами для стабільного зв'язку і передачі відео, а також акумулятором великої ємності, для забезпечення 13 хвилинної тривалості польоту.

Cправжній трюкач

Наявність контролера польоту, а також інтелектуальних режимів 8D Flips, Bounce, Throw & Go, дрон зможе виконувати дивовижні маневри і трюки. Користувачеві досить лише торкатися екрану смартфона і насолоджуватися вражаючою маневреністю безпілотника-трюкача DJI Tello.

Відмінна якість фото і відео

Дрон Tello, обладнаний високопродуктивним процесором Intel Processor Professional і електронною стабілізацією, знімає якісні 5 МП фото і 720P відео.

Тепер у вас з'явиться можливість записувати відеоролики професійного рівня за допомогою EZ Shots, а після — скидувати їх в соціальні мережі.

Легко програмований

Використовуючи програму Scratch, розроблену в MIT, DJI Tello може бути зручно запрограмований на те, щоб слідувати розробленій вами індивідуальній схемі польоту при зйомці відео або використовувати його разом з Tello SDK для того, щоб розробляти програмні додатки.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Квадракоптер
Бренд: DJI
Модель: Tello
Автономність: 13 хвилин
Кількість моторів: 4
Акумулятор ємністю: 1100 мАг
Інтерфейс: Micro USB
Максимальна висота польоту: 30 м
Максимальна дальність польоту: До 100 м
Максимальна швидкість: 28.8 км / г
Фото: 5 МП
Відео: HD720P30
Розмір: 98 х 92.5 х 41 мм
Вага: Близько 80 г