Лампа для дезінфекції Xiaomi Xiaoda UV disinfection lamp Black (ZW2.5D8Y-08)

Новий коронавірус чутливий до ультрафіолетових променів

Національна комісія з охорони здоров'я і Державне управління традиційної китайської медицини опублікували «Програму діагностики і лікування нової пневмонії, викликаної коронавірусом», в якій йдеться про те, що новий коронавірус чутливий до ультрафіолетового випромінювання.

При опроміненні мікроорганізмів в ультрафіолетовій смузі з ДНК (дезоксирибонуклеїнова кислота) і РНК (рибонуклеїнова кислота) бактерій і вірусів руйнуються, а бактерії та віруси втрачають свою життєздатність і репродуктивну здатність, тим самим досягаючи ефекту дезінфекції та стерилізації.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Стерилізація ультрафіолетовим випромінюванням

Лампа Xiaoda вивільняє ультрафіолетові промені, фізично руйнує молекулярну структуру ДНК і РНК бактерій, не дозволяє бактеріям розвивати стійкість, забезпечуючи ефективний та безпечний ефект стерилізації.

Лампа для дезінфекції Xiaomi Xiaoda UV disinfection lamp Black (ZW2.5D8Y-08) на столі

Високоефективна стерилізація за 30 хвилин

Лампа Xiaoda використовує два методи дезінфекції ультрафіолетовим випромінюванням UVC + іонами озону*, 30 хвилин триває цикл стерилізації, яка автоматично почнеться через 30 секунд після включення.

Лампа для дезінфекції Xiaomi Xiaoda UV disinfection lamp Black (ZW2.5D8Y-08) в робочому стані

Дезінфектор здатний вбити золотистий стафілокок, кишкову паличку, синьогнійну паличку, кандиду альбіканс і стафілокок альбіканс, а ступінь видалення 5 бактерій становить понад 99.9%.

*Озон — сильний окислювач, який може денатурувати бактерії, віруси та інші мікроорганізми і органічні речовини та розкладати їх на воду і кисень.

Лампа для дезінфекції Xiaomi Xiaoda UV disinfection lamp Black (ZW2.5D8Y-08) крупним планом

Помічник для дезінфекції невеликих і замкнутих просторів

Лампу для дезінфекції Xiaoda, завдяки її компактним габаритам Ø65х135 мм, можна помістити в шафу, ванну кімнату, біля пральної машини та інших куточках квартири для знищення стійких бактерій.

Лампа для дезінфекції Xiaomi Xiaoda UV disinfection lamp Black (ZW2.5D8Y-08) у ванній кімнаті

Оснащена літієвим акумулятором великої ємності

Лампа обладнана літієвим акумулятором ємністю 1800 мАг і стандартним роз'ємом Micro-USB.

Лампа для дезінфекції Xiaomi Xiaoda UV disinfection lamp Black (ZW2.5D8Y-08) у шафі

Рекомендації

  1. При використанні УФ-дезінфекційної лампи Xiaoda люди не повинні знаходиться поруч з нею і не повинні дивитися прямо на джерело світла. Ця лампа починає дезінфекцію через 30 секунд після включення і гасне після закінчення часу дезінфекції.
  2. Натисніть і утримуйте кнопку протягом 3 секунд, щоб увійти в стан включення живлення. За замовчуванням тривалість дезінфекції становить 30 хвилин.
  3. Через 30 секунд лампа автоматично загориться. Протягом цього часу ви повинні залишити приміщення, щоб уникнути попадання прямого світла від лампи.
  4. У різних умовах застосування ефективна зона дезінфекції буде різною: чим більше відкрите середовище, тим більше ефективна площа дезінфекції.

Лампа для дезінфекції Xiaomi Xiaoda UV disinfection lamp Black (ZW2.5D8Y-08) в руці користувача

Тип: Лампа для дезінфекції
Бренд: Xiaoda
Модель: ZW2.5D8Y-08
Номінальна напруга: DC 5В зарядна напруга
Номінальна потужність: 2.5 Вт
Ємність акумулятора: 1800 мАг
Розмір: Ф62 х 135 мм