Лазерний далекомір Xiaomi AKKU (AK302)

Точне вимірювання за 0.2 секунди

Лазерний далекомір AK302 використовує режим подвійного прийому, вбудовані подвійні лазерні трубки одночасно виконують внутрішнє самокалібрування і вимір. Для швидкого і точного вимірювання потрібно всього 0.2 секунди.

Чотири режими вимірювання

Цей далекомір має чотири режими роботи, які можна використовувати для вимірювання відстані, площі, об'єму, безперервного виміру.

Фазове оптичне позиціонування

Далекомір AKKU використовує фазове оптичне позиціонування, асферична колімуюча фокусуюча лінза випромінює лазерне світло, роблячи його більш тонким і концентрованим. Високопропускаючий приймальний об'єктив PMMA використовується для збільшення коефіцієнта пропускання світла та кількості світла, що надходить, а також для підвищення точності вимірювань. Максимальна відстань вимірювання може досягати 50 метрів.

Екран високої чіткості

Розмір електронного екрану цього далекоміра становить 31 х 27 мм. На екрані відображаються дані вимірювання в реальному часі, які завдяки вбудованому підсвічуванню, можуть бути прочитані навіть в темряві.

Простий в експлуатації. Міцний корпус.

Цей далекомір маленький і портативний. Вага пристрою складає всього 100 г. Корпус має тільки дві кнопки управління. Корпус виготовлений з АБС-пластика і термоеластопласту, який є міцним і захищеним від пилу та падінь, що може забезпечити точність вимірювань і тривалий термін служби пристрою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Лазерний далекомір
Бренд: AKKU
Модель: AK302
Матеріал: АБС-пластик, термоеластопласт
Рекомендоване середовище: В приміщенні
Діапазон вимірювання: Від 0.2 до 50 м
Точність вимірювання: ± 2 мм
Одиниця виміру: мм
Тип лазера: З довжиною хвилі 620-690 нм
Максимальна вихідна потужність: <1 мВт
Час автоматичного відключення: 3 хвилини
Лазер автоматично вимикається: На 28 секунд
Живлення: 1.5В AAA (дві батарейки)
Термін служби батарейок: До 2000 вимірювань
Робоча температура: Від 0 °C до 40 °C
Температура зберігання: -20 °C ~ 60 °C
Розмір: 112.5 x 40.5 x 26 мм
Вага: 76.3 г