Лазерний гребінець для волосся Xiaomi Purely cellight LLLT

Гребінець, яка «впорскує» енергію в ріст волосся

Гребінець для волосся Purely cellight LLLT випромінює червоне світло 650 нм LLLT в поєднанні з синім світлом 415 нм.

Червоне світло досягає глибокого шару шкіри голови, ефективно активуючи фактор росту волосяного фолікула, омолоджує старіючі та сплячі волосяні фолікули, дозволяє допомогти волоссю відновити ріст і забезпечити їх безперервним джерелом енергії.

Синє світло контролює жировиділення шкіри голови, зменшує закупорку пір і знижує показник випадання волосся, роблячи коріння міцними та гладкими.

Нова технологія розподілу гребінчастих зубців

Конструкція гребінчастих зубців з двома довжинами, полегшує поділ волосся, забезпечуючи повну дію енергії, прискорюючи поліпшення стану шкіри голови та оживляючи волосся.

Вбудований ІК-датчик

Гребінець Purely cellight LLLT використовує спеціальний інфрачервоний датчик довжини хвилі, який автоматично вмикається, коли відстань до волосся становить менше 5 см і автоматично відключається через десять хвилин використання.

Компактна форма

Гребінець має ергономічний дизайн, плавними та простими лініями, завдяки яким користуватися нею стає легше і комфортніше.

Рекомендації

  1. Не дивіться прямо на світло, що випромінюється гребінцем або його відображення, так як це може пошкодити ваші очі.
  2. Зберігайте Purely cellight LLLT в недоступному для дітей місці.
  3. Не кладіть цей пристрій в воду, це може призвести до ураження електричним струмом. Будь ласка, не промивайте основну частину цього виробу водою. Якщо лазерний гребінець для волосся пошкоджена водою, гарантія не надається.
  4. Не використовуйте гребінець поблизу джерел тепла, це може привести до неправильної роботи обладнання і ураження електричним струмом.
  5. Щоб перевірити, чи є у вас алергія на цей продукт, включите перемикач, висвітліть передпліччя світлом і вимкніть через дві хвилини. Протягом наступних п'яти хвилин спостерігайте точку на руці, куди було направлено джерело світла. Якщо ви помітили будь-які реакції, такі як почервоніння або висип, припиніть використання гребінця та зверніться до лікаря.
  6. Не використовуйте лазерний гребінець, коли волосся не сухі, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом. Будь ласка, витріть волосся насухо перед використанням цього гребінця.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Лазерний гребінець для волосся
Бренд: Purely
Склад: 10 випромінювачів червоного світла 650 нм ± 5 нм 5 мВт / 10 випромінювачів синього світла 415 нм ± 1 нм 20 мВт
Матеріал корпусу: АБС-пластик, полікарбонат
Матеріал гребінця: Антибактеріальний і антистатичний термоеластопласт
Акумулятор: Літієва акумуляторна батарея на 1800 мАг
Розмір: 100 x 65 x 38 мм