Ліхтарик Xiaomi BEEBEST Zoom Flashlight Black 1000 Lumens FZ101

  • 12 місяців

Звичайна ціна

Додати у кошик У магазині Купити в 1 клік Он-лайн кредит
Купити у розстрочку

Портативний ліхтарик з потужним світловим потоком

BEEBEST Zoom Flashlight - дуже компактний ліхтарик, який оснащений акумулятором ємністю 2600 мАч і дозволяє регулювати потужність світлового потоку (яскраве далеке і розсіяне ближнє світло). Потужний захист від вуличних хуліганів - світловий потік в 1 тисячу люмен, який може легко дезорієнтувати зловмисників.

Інноваційні комплектуючі

У ліхтарику застосовується інноваційний світлодіод нового покоління, який має досить тривалий період експлуатації. BEEBEST володіє безступінчатим інтуїтивно зрозумілій регулюванням яскравості, має шість режимів роботи, оснащений простим перемикачем і екстреною кнопкою SOS.

Якісна збірка

Виготовлений портативний аксесуар з алюмінієвого сплаву, який до того ж має антиковзаюче покриття для максимально зручного розташування ліхтарика в руці користувача.

Переносна «велофара»

Мінімалістичний округлений дизайн портативного пристрою, дозволяє встановити його на кермо велосипеда. Для цього, ви можете використовувати стандартну засувку надійно фіксуючу ліхтарик (не йде в комплекті поставки), який допоможе вам більш безпечно переміщатися на велотранспорті в темний час доби.

З ліхтариком BEEBEST навіть найбільш затемнені ділянки тротуару або дороги, будуть достатньо освітлені, щоб ви змогли розглянути всі можливі перешкоди.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ліхтарик
Бренд: BEEBEST
Модель: FZ101
Потужність джерела світла: 10 Вт (максимально)
Максимальна яскравість: 1000 люмен
Вхід: 5.0В 1.0А
Потужність акумулятора: 2600 мАч
Інтерфейс: USB Type-C
Комплектація: Ліхтарик, USB кабель, ремінець, інструкція
Розмір:

Завантаження…