Ліхтарик Xiaomi Mi Portable Flashlight + Power Bank 3350 мАч White

Портативний ліхтарик з роз'ємом для зарядки різних девайсів

Mi Portable Flashlight - дуже компактний ліхтарик, який дозволяє регулювати потужність світлового потоку та заряджати різні девайси, завдяки вбудованому акумулятору ємністю в 3350 мАг.

Корпус ліхтарика виконаний з алюмінію, а в основі пристрою розміщена екстрена кнопка SOS, microUSB порт, а також USB-роз'єм для зарядки мобільних девайсів, Bluetooth-гарнітур і смарт-годинників.

Відгуки користувачів
Володимир, 06.03.2018
Класний ліхтарик, зручний, але я так і не зрозумів (мабуть це пов'язане із незнанням китайської мови :-) ) як скористатися режимом SOS...
Адміністрація MIOT.UA 06.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Володимир, режим SOS вмикається трьома послідовними натисканнями на кнопку вмикання.
Всі відгуки

Компактний та яскравий

Портативний ліхтарик з регулюванням світлового потоку

Mi Portable Flashlight - це прекрасне рішення невеликого кишенькового ліхтарика, який можна взяти з собою на природу, прогулянку або в тривалу поїздку. Яскравості пристрою досить, щоб освітити навіть найбільш затемнені ділянки дороги. Він прекрасно підійде для підсвічування сходинок на сходовій площадці, для освітлення вночі всередині кемпінгового намету або просто для забезпечення гарної видимості при пересуванні по неосвітлених ділянках дороги.

Ліхтарик Mi Portable Flashlight 3350 мАг в руці користувача

Прекрасне рішення для любителів вечірніх прогулянок

Подобаються вечірні прогулянки під луною? Але далеко не завжди дороги, двори або закутки міста добре освітлюються. Портативний ліхтарик Flashlight допоможе вирішити цю проблему. З ним навіть найбільш затемнені ділянки тротуару або дороги, будуть достатньо освітлені, щоб ви змогли розглянути всі можливі перешкоди.

Ліхтарик Mi Portable Flashlight 3350 мАг дівчина з ліхтариком вночі

Переносна «велофара»

Освітлення дороги велосипедиста

Мінімалістичний округлений дизайн портативного пристрою, дозволяє встановити його на кермо велосипеда. Для цього, ви можете використовувати стандартну засувку надійно фіксуючу ліхтарик (не йде в комплекті поставки), який допоможе вам більш безпечно переміщатися на велотранспорті в темний час доби.

Ліхтарик Mi Portable Flashlight 3350 мАг на кермі велосипеда

Максимальний світловий потік 240 люмен

Хороша видимість навіть на темних ділянках дороги

Спеціальний вбудований світлодіод Lumileds, забезпечує яскравість в 240 Люмен (максимальне значення), а також плавне регулювання світлового потоку. За допомогою обертання верхнього кільця ліхтарика, можна збільшити/зменшити інтенсивність світлового потоку, що дозволить підібрати найбільш комфортні умови освітлення для очей.

Ліхтарик Mi Portable Flashlight 3350 мАг регулювання яскравості

Надійна конструкція

Корпус з алюмінієвого сплаву

Алюмінієвий сплав з якого виконаний корпус виробу, підкреслює характеристики міцності та довговічності пристрою. Крім того, поверхня пристрою відрізняється стійкістю до подряпин і антиковзаючою поверхнею, - завдяки чому ліхтарик «не ковзає» і зручно розташовується в руці користувача.

Ліхтарик Mi Portable Flashlight 3350 мАг міцний корпус

Більш 3.5 годин на одному заряді

Екстрений режим SOS

Вбудованого акумулятора ємністю в 3350 мАг в поєднанні з енергозберігаючою технологією, досить для підтримки роботи ліхтарика приблизно протягом 216 хвилин (режим максимальної яскравості).

У ліхтарику передбачений екстрений режим SOS, який за допомогою трьох коротких і яскравих спалахів допоможе оповістити інших людей про те, що ви потребуєте допомоги, наприклад, якщо заблукали в лісі.

Ліхтарик Mi Portable Flashlight 3350 мАг режим SOS

Функція зовнішнього акумулятора

Кнопка перемикання режимів в сукупності зі стандартним USB-роз'ємом дозволяє заряджати смартфони, смарт-годинник, Bluetooth-гарнітури і інших пристрою, які потребують заповненні енергії. За збалансоване харчування пристрою відповідає чіп SY6918.

Крім того, ліхтарик може використовуватися в сукупності з іншим низьковольтним обладнанням, наприклад, з портативним вентилятором Mi Fan.

Ліхтарик Mi Portable Flashlight 3350 мАг зарядка інших пристроїв

Тип: Ліхтарик
Бренд: Mi
Модель: LPB01ZM
Чіп: Jie SY6918
Світлодіодні лампи: Світлодіод Lumileds, макс. 3 Вт
Максимальна яскравість: 240 люмен (TYP)
Вхід: 5.0В 1.0А
Вихід: 5.0В 1.0А
Потужність акумулятора: 3250/3350 мАг 11.7 / 12.06 Втч (MIN / TYP) 3.6 В
Комплектація: Ліхтарик, USB кабель, ремінець, інструкція
Розмір:

Завантаження…

Відгуки користувачів
Володимир, 06.03.2018
Класний ліхтарик, зручний, але я так і не зрозумів (мабуть це пов'язане із незнанням китайської мови :-) ) як скористатися режимом SOS...
Адміністрація MIOT.UA 06.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Володимир, режим SOS вмикається трьома послідовними натисканнями на кнопку вмикання.
Владимир Гук, 07.03.2018
Дякую, спрацювало! :-)
Додати коментар