Ліхтарик Xiaomi BEEBEST (FH200)

COB технологія спрямованого світла

У ліхтарику BEEBEST (FH200) використовуються світлодіоди COB з максимальною яскравістю 100 лм. У порівнянні з традиційними світлодіодними лампами світлодіоди на основі технології COB, мають краще розсіювання тепла та більш високу світлову ефективність.

Управління помахом руки

Вам потрібно тільки махнути рукою вліво та вправо в межах 10 см від лампи, щоб управляти перемикачем лампи. Незалежно від того, подорожуєте ви пішки або відправляєтеся в похід, кемпінг, ви можете управляти включенням і вимиканням ліхтарика рукою.

Високоеластична пов'язка на голову

Ліхтарик BEEBEST (FH200) поставляється зі знімним оголів'ям, яке можна використовувати для кріплення ліхтарика на голові та руках. У той же час ви можете закріпити його на головному уборі та рюкзаку.

Кілька режимів освітлення

За допомогою всього однієї кнопки ви можете переключитися між трьома режимами яскравості, підсвічуванням червоним світлом і п'ятьма стробоскопічними режимами.

Регульований кут 180°

Регульований на 180° задній затискач може використовуватися не тільки для різних способів носіння, але також для регулювання різних кутів освітлення.

Дуже зручний для подорожей

Ліхтарик важить всього 38 грам, тому ви не будете відчувати себе занадто втомленим, навіть якщо будете носити його протягом тривалого часу.

Нічна рибалка

Ліхтарик ідеально підходить для нічної риболовлі, оскільки має вбудований акумулятор на 500 мАг, який забезпечить безперервну роботу пристрою протягом 30 годин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ліхтарик
Бренд: BEEBEST
Модель: FH200
Технологія: COB LED
Яскравість підсвічування: 100 лм (max)
Тривалість роботи: 30 г / 3 г / 2 г (низкий / средний / высокий)
Регулювання кута освітлення: 180°
Інтерфейс живлення: Micro-USB
Вхідний параметр: 5 В ⎓ 500 мА
Відстань сприйняття: 0 ~ 10 см
Робоча температура: Від -20 до 50 °C
Температура зберігання: -20 ~ 60 °C
Вага: 66 г (включаючи наголов'я і USB-кабель для зарядки)
Комплектація: Ліхтарик x 1, наголов'я x 1, USB-кабель для зарядки, керівництво користувача