Ліхтарик Xiaomi Nextool 6 in 1 Black

Сучасна світлотехніка

Ліхтарик Nextool представляє собою спеціально використовувану фокусуючу лінзу Френеля, яка допомагає поліпшити ефективність освітлення, рівномірну діафрагму та відсутність темних плям.

Високий рівень яскравості

Ліхтар може досягати яскравості до 1000 лм, відстань освітлення становить до 240 м, що дозволяє користувачам легко контролювати навколишнє середовище попереду.

Бічне освітлення

Крім режиму прямого освітлення, ліхтарик Nextool також підтримує багатофункціональні бічні ліхтарі з двома джерелами червоного та білого світла, що надзвичайно зручно. 4 яскравих і слабких білих вогні, яскраво-червоне світло, миготливий білий світ, ви можете легко вибирати режими, налаштовувати 360 градусів відповідно до ваших потреб.

Мульти режим освітлення, тривалий термін служби

У кожному з режимів прямого та бокового освітлення він також підтримує гнучке переключення інтенсивності світла, що дозволяє користувачам легко налаштовувати його відповідно до потреб та умов освітлення.

У режимі прямого освітлення ви можете налаштувати до 3 рівнів яскравості 1000 лм, 180 лм і 40 лм, в залежності від режиму освітлення будуть різні відстані і час освітлення до 24 годин. Точно так само можна налаштувати бічне освітлення на 200 і 20 лм з тривалістю освітлення до 48 годин.

Особливо режим звукової та світлової сигналізації з рівнем звуку> 90 дБ, термін служби освітлення до 5 годин, хороша підтримка в екстрених випадках.

Користувачам просто потрібно натиснути і утримувати кнопку протягом 2.5 секунд, ліхтарик перетвориться в сигнал тривоги з миготливим світлом зі звуком.

Вбудований акумулятор на 2600 мАг

На додаток до функції портативного ліхтарика Nextool також має вбудований акумулятор ємністю 2600 мАч, який може працювати до 90 годин і забезпечувати живлення в якості акумулятора для смартфонів.

Крім того, лампа також використовує інтерфейс зарядки Type-C, користувачі можуть легко заряджати лампу в будь-якому місці, що надзвичайно зручно, час повної зарядки складає всього близько 3.5 годин.

Вологостійка конструкція

Стандарт водонепроникності IPX4 дозволяє світлу працювати в різних умовах, не боячись попадання бризок води.

Портативний дизайн

Розмір ліхтарика 34 x 160,5 мм дозволяє легко покласти в кишеню, рюкзак або прикріпити безпосередньо до автомобіля під час поїздок.

Крім того, лампа також має конструкцію, яку можна легко повертати на 360 градусів, що дозволяє користувачам гнучко регулювати кут бічного світла.

Зручне управління

У хвостовій частині ліхтарика Nextool знаходиться єдина кнопка управління, з якою легко працювати. Натисніть і утримуйте 0.5 секунди, щоб активувати режим освітлення, натисніть і утримуйте 2.5 секунди, щоб активувати динамічний режим.

У режимі освітлення натисніть, щоб перемикатися між високою та низькою яскравістю, двічі натисніть, щоб переключитися між ліхтариком і ліхтарем для кемпінгу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ліхтарик
Бренд: NexTool
Модель: NE20030
Стандарт водонепроникності: IPX4
Матеріали: Алюміній, АБС-пластик
Порт: Type-C, 5В 1A
Ємність мобільного акумулятора: 1400 мАчг
Ємність акумулятора: 2600 мАг, 3.6 В, 9.36 Втг
Тривалість зарядки: 3.5 години
Пряме освітлення: Сильна яскравість 1000 лм, час освітлення 2.5 години, відстань 240 м
Середня яскравість: 180 лм, час освітлення 6 годин, відстань 100 м
Низька яскравість: 40 лм, час освітлення 24 години, відстань 40 м
Бічне освітлення: Сильна яскравість: 200 лм, час освітлення 4 години, відстань 15 м
Низька яскравість: 20 лм, час освітлення 48 годин, відстань 5 м
Червоне світло завжди включене: 6 лм, час освітлення 24 години
Червоний і білий світ блимають, час освітлення 90 годин
Звукова і світлова сигналізація: > 90 дБ, час освітлення 5 годин
Розмір: 34 x 160.5 ± 2 мм
Вага: 203.5 ± 5 г (без аксесуарів)
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати