Масажер для ніг Xiaomi HITH ZMZ-S2

Ваш домашній спа-центр

Як надзвичайно ефективний медичний аксесуар для ніг, масажний спа-центр HITH ZMZ-S2 підходить для всіх користувачів, особливо для тих, хто часто перебуває в русі та для літніх людей.

На відміну від інших звичайних машин, які оснащені тільки режимом масажу, ви можете використовувати ZMZ-S2, щоб вимочувати ноги в теплій воді.

Сенсорний екран. Компактні габарити.

Для управління масажером у верхній частині виробу є сенсорний екран.

Конструкція HITH ZMZ-S1 з розмірами 543 x 460 x 569 мм з обробленою поверхнею вагою 13 кг, вигнутими м'якими краями надзвичайно делікатна та розкішна.

Ви можете легко переміщати масажер за допомогою вбудованих коліс.

Продумана масажна система

Масажна система складається з 16 автоматичних масажних роликів і 4 масажних колон, які забезпечують ефективний масаж, масажуючи підошви ніг. Всього в HITH ZMZ-S1 встановлено 3 робочих режими.

Ванна для ніг з масажними хвилями

Крім режиму масажу, HITH ZMZ-S2 також оснащений ванною для ніг висотою 13 см, яка підходить для сидячого положення користувача. Усередині ванни знаходяться 2 всмоктуючих водяних пристрої, що створюють масажні хвилі, ви можете легко регулювати висоту та напрямок, щоб створювати хвилі, найбільш зручні для вас.

Підігрів води

Вода нагрівається завдяки системі опалення DPS, яка має 30% збільшення швидкості нагріву в порівнянні з іншими традиційними системами опалення.

Датчики контролю температури допоможуть підтримувати найбільш комфортну температуру води для розслаблення ніг.

Захист від витоку

Коли масажна ванна HITH ZMZ-S2 працює і виявлений ​​небезпечний витік, система автоматично відключить весь контур протягом 0.1 с.

Сушильний барабан та дренажна система

Ще однією фішкою HITH ZMZ-S2 є наявність сушильного барабана, який допоможе висушити ноги, що позбавить вас від необхідності використовувати рушник.

Масажна ванна HITH ZMZ-S2 оснащена автоматичною дренажною системою, щоб допомогти швидко змити воду.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажер для ніг
Бренд: HITH
Модель: ZMZ-S2
Потужність: 1600 Вт
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна частота: 50 Гц
Розмір: 543 х 460 х 569 мм
Вага: 14.5 кг