Масажер для обличчя Xiaomi Deerma JM126

  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Deerma JM126 - це масажер для обличчя, який зроблений у вигляді зручного електричної щітки з м'якими і еластичними силіконовими щетинками. Масажер за допомогою ультразвукових коливань забезпечує інтенсивне та глибоке очищення шкіри паралельно масажуючи її.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ефективна технологія очищення шкіри обличчя

Застосування нової технології Sonic Cleansing, дозволяє масажеру здійснювати до 6 тисяч коливань в хвилину. Настільки ефективний мікро-масаж шкіри, знижує ймовірність появи мімічних зморшок і дозволяє ефективно видаляти забруднення зі шкіри обличчя.

Масажер для обличчя Deerma крупним планом

2 типи щетинок на робочій поверхні

Робоча поверхня вироби виготовлена з гіпоалергенного силіконового матеріалу відформованої у вигляді 2-х типів щетинок - дрібних і більших. Більший тип щетинок, забезпечує ефективний мікро-масаж в зонах з жирною шкірою, а більш тонкі - призначені для чутливих ділянок шкіри.

Масажер для обличчя Deerma в руці дівчини

3 робочих режими

Масажер має 3 робочих режими з різною частотою коливань, які можна регулювати за допомогою кругленькою кнопки. Особлива конструкція Deerma JM126 дозволяє поліпшити лімфодренаж, підвищити еластичність м'язів «підтягнувши» їх.

Масажер для обличчя Deerma в різних ракурсах

Більш висока інтенсивність вібрацій, сприяє підвищенню кровообігу в шкірі, підсилює метаболізм, завдяки чому знижується набряк обличчя.

Масажер для обличчя Deerma масаж шиї

Надійний захист від попадання вологи

Ручний масажер Deerma JM126 має якісну та надійну конструкцію. Він обладнаний акумулятором, електродвигуном, керуючою електронікою і захищений від короткочасного впливу вологи за стандартом IPX7, що дозволить використовувати його в комплексі з пінками, кремами, пілінгами та скрабами для обличчя.

Масажер для обличчя Deerma щетинки

Поставляється з зарядною станцією

Масажер Deerma поставляється зі спеціальною зарядною станцією і USB-кабелем, що дозволить відновити необхідний рівень заряду для подальшого використання пристрою.

Масажер для обличчя Deerma результат чистки

Тип: Масажер для обличчя
Бренд: Deerma
Модель: JM126
Напруга, В: 5
Потужність, Вт: 1.5
Ступінь вологозахищеності: IPX7
Габарити, мм: 80 х 80 х 165 мм
Колір: Рожевий