Масажер для очей Xiaomi Lofans (LF-Y001)

Вашим очам необхідний відпочинок

Згідно з дослідженнями, молоді люди проводять в середньому більше 11 годин на день дивлячись в екран електронних пристроїв, і в більшості випадків на них одночасно впливає безліч синього світла і радіації, що призводить до пошкодження клітин сітківки та нервових клітин.

Покрийте сім точок акупунктури навколо очей

Відповідно до дизайном контуру очей азіатських людей, 14 силіконових гелевих масажних головок точно покривають 7 точок акупунктури навколо очей і чотири області масажу.

Механічна симуляція масажу

Масажер для очей Lefan LF-Y001 використовує повністю механічне моделювання ручного розминання, з використанням 14 еластичних силіконових масажних головок.

М'який дотик

Для імітації дотику людської руки всередині масажної головки використовується гель високої твердості. Поверхня виконана з м'якого еластичного силіконового матеріалу, що імітує дотик пальців до шкіри, і має обтічну структуру для досягнення тривимірного розминання від поверхневого до глибокого.

Гарячий компрес для очей

Нижня орбітальна металева нагрівальна головка, використовує технологію нагріву PTC швидко виділяючи тепло. Гарячий компрес з постійною температурою 40 °С сприяє підвищенню циркуляції крові навколо очей усуваючи темні кола.

Три режими масажу

Ви часто пізно лягайте спати і мало відпочиваєте? Увімкніть найбільш оптимальний для вас режим розслабляючого масажу, щоб заспокоїтися перед сном. Вбудована заспокійлива музика дозволяють насолоджуватися спа-процедурами для очей, ніби ви знаходитесь на природі, і розслабляєте своє тіло та розум*.

*Двічі натисніть кнопку живлення, щоб вимкнути музику.

До 10 днів роботи без підзарядки

Lefan LF-Y001 обладнаний літієвим акумулятором, заряду якого може вистачити на 10 днів роботи пристрою*.

*2 години зарядки акумулятора забезпечить роботу масажера протягом 100 хвилин. При масажі 2 рази в день по 5 хвилин, ви зможете користуватися масажером до 10 днів без підзарядки.

Знімна масажна голівка

Після зняття силіконової масажної насадки її можна промивати під прісною водою, щоб забезпечити гігієнічний контакт з очима.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Масажер для очей
Бренд: Lofans
Модель: LF-Y001
Тривалість зарядки: 2 години
Тривалість роботи: До 10 днів (при використанні 2 рази в день по 5 хвилин)
Інтерфейс зарядки: MICRO-USB
Кількість режимів масажу: 3
Температура нагріву: 40 °С
Номінальна потужність: 5 Вт
Номінальна напруга: 5В ⎓
Розмір: 219 x 72 x 111 мм
Вага: ~ 490 г